Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nici nu a apucat sa vina la intalniri si a si luat ban.
    sigpic

    INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

    Comment


    • ii trece))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Poftiti sefu!

        Comment


        • Dinamovist infocat
          sigpic

          INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

          Comment


          • am citit , ms alin, o merita
            ..eu nu inteleg copii astia .... ce castiga ? imparte borcea banii cu ei.? )))
            ...si eu sunt microb de camd ma stiu dar chiar asa sa cazi asa in penibil, nu inteleg
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Eu nu am nimic cu el, am purtat o discutie sincer. Un pic si de bascalie dar am spus ca haide ma e pitestean si tine. A sarit calul dupa parerea mea.

              Nici macar report nu i-am dat, sincer ...

              Va salut!

              Iar acel comunicat pe care l-a pus el mi se pare de cea mai joasa speta. Daca ai si facultate si master nu cred totusi ca poti fii in stare sa pui asa ceva. Anyway, imi pare rau!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Stai linistit nu e vina ta nici nu a zis vreunu din noi asa ceva. Stii vorba aia "ce isi face omu cu mana lui se numeste lucru manual"
                sigpic

                INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Eu nu am nimic cu el, am purtat o discutie sincer. Un pic si de bascalie dar am spus ca haide ma e pitestean si tine. A sarit calul dupa parerea mea.

                  Nici macar report nu i-am dat, sincer ...

                  Va salut!

                  Iar acel comunicat pe care l-a pus el mi se pare de cea mai joasa speta. Daca ai si facultate si master nu cred totusi ca poti fii in stare sa pui asa ceva. Anyway, imi pare rau!
                  bascalie bascalie dar ...totus din punctul meu de vedere toate au o limita a bunului simt , eu il banam
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Buna dimineata lume
                    S-a intors iarna... ninge

                    Comment


                    • neatza... mda... care a uitat usa deschisa la frigider?

                      Comment


                      • Neatza! Tre sa o punem de o petrecere, sa petrecem iarna asta sa se duca si ya odata!
                        sigpic
                        http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                        Comment


                        • Eu zic sa mai facem un revelion ca mos Craciun nu intra in discutie pe criza asta

                          Comment


                          • Pina la urma, care-i treaba cu regionala Mioveni? Se tine, sau e la sto'?
                            sigpic
                            http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                            Comment


                            • dsl-ule regionala se tine da e vorba ca ar trebui regionala arges ca ne ocupam si noi...nu doar mioveni da in fine
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • De ce alex, ca anu trecut a fost regionala arges si ne-am ocupat si noi si la sf tot regionala mioveni a fost si "ce regionala super au facut baietii de la mioveni" si tot asa. Macar anul asta sa vedem ce o sa iasa daca intr-adevar o sa fie regionala mioveni. App, ce mai zice conducerea de schimbarule de titulatura? Eu vreau postul de meteorologUL de serviciu )
                                Last edited by DISSSEL; 22 March 2011, 00:41.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google