Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai am alta varianta? )

    Comment


    • ))) oaia neagra)))))))) ...exact
      mai bine sa zica ca nu vine si sa ne prinda dupa urma))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • nu nu
        nu mai vreau sa alerg ca acum 2 ani la sibiu sa plec ultimu si sa ajung primu si sa nu ma intalnesc cu nimeni pe drum

        Comment


        • pai tu ai depasit viteza luminii si nu te au mai vazut))))
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • draq s-a gandit ca lor le arde de rugaciune duminica dimineata la ora aia? asa ca am zis ca tot era interzis traficu la camioane in weekend, am dat forja pe centura in calimanesti - caciulata
            Last edited by DISSSEL; 15 April 2011, 12:03.

            Comment


            • nici macar el)))
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • oricum, s-a dat dovada inca o data ca s-a mers ordonat nu s-a gonit ca la curse (cum am facut eu...)

                Comment


                • Culmea e ca noi te-am vazut cand ai trecut atunci...si pe tine si pe Marian (BTF) ...insa noi am crezut ca ne astepti inainte ca sa ne tragi in poze

                  Comment


                  • ... eu nu v-am vazut pana nu ne-ati prins de pe urma in parcarea de la Talmaciu
                    marian a venit dupa mine nu am fost plecati impreuna

                    Comment


                    • Salutare !!!

                      Doar nu credeati ca ati scapat)))

                      test test test
                      Last edited by Champion; 15 April 2011, 15:58. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • e in grafic

                        Comment


                        • La un semafor, opreşte la culoarea galbenă un Maybach. În spatele lui, nereuşind să mai frâneze la timp, intră un Tico. Pe bordul Maybach-ului apare: "New hardware detected. Install?"

                          Comment


                          • delet)))
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Un tânăr era într-un magazin împreună cu tatăl său, când ajung la un raft cu prezervative.
                              - Ce sunt astea, tată?
                              - Prezervative, fiule.
                              - Şi de ce sunt în pachete de câte 1, 3 şi 12?
                              - Vezi tu, cele de 1 sunt pentru liceeni, pentru sâmbătă seara; cele de 3 sunt pentru studenţi: unul pentru vineri, unul pentru sâmbătă şi unul pentru duminică, iar cele de 12 sunt pentru oamenii căsătoriţi: unul pentru ianuarie, unul pentru februarie, unul pentru martie…

                              penaall)
                              Last edited by Champion; 16 April 2011, 12:56. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • ukoooo ,pune ibricu cu cafea.
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google