Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tzarusi ceva? crucea de a disparut de pe clopotnita de la biserica? inelele tale de argint care au devenit gloante? sabia lu' skywalker? "ciocafonu lu' lady gogu"? ups! stai ca astea-s din alt film

    Comment


    • Tarusi de unde..ca am taiat toate picioarele de la scaune si le am pus pe foc))...da crucea a disparut de pe clopolnita , am vandut o la fier vechi cu clopot cu tot)...argintu ..e al meu , nu ma tradeaza el)))))...iar la sabia lu' "umbla'pa'cer" sunt imun .....)))))))))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • poate vrei sa-ti desetez PS-u sau sa-ti pitesc assasins creed ca sa te sinucizi

        Comment


        • voi suneti fratii alinuta...*.alinuta mai e mult pana la bunica?taci si sapa!*sau *alinuta nu te mai juca cu foarfeca ca faci degete pe jos*
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • pai n-aveam cum sa sapam dupa tine... dar daca vrei sa ne ajuti....

            Comment


            • daca e nevoie va ajut si eu....;)

              Comment


              • mam se lasa cu pomana
                Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                Comment


                • pai ce poa sa iasa cu fratii dinamita.mai degraba zici ca sunt sora 13
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • ma cum se simtii repede ca ai venit acasa. pana acuma a fost urat si mohorat, cum venisi tu acasa cum o dadu in 40000 de grade

                    Comment


                    • ))) e de la faru' din prundu ))))) are 40000 de w
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Are are... n-ai vazut ce a dat aseara de era sa-i sara filamentu.
                        hai neatza ca oricum toata lumea doarme

                        Comment


                        • ))))))) a dat sa ii sat filamentu))))))))))))))))))))))0 mor))))0
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Ba ce uameni....

                            Comment


                            • neatza.ce e ma hancule ,probleme?tu cu ploaia eu cu caldura.am 1-0.mai vedem vineri restu.petre puteam sa fiu de 10000000000w aseara ca pe talica incepusera sa te lase binoaclele.si longane daca mai razi de luminitza mea iti dau de jurat sa iti traga astia inca 10 suturi la urmatoru meci sa nu mai poti merge.
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • aha, deci cu d-astea umblii.... binee... si eu care vroiam sa-ti fac un polish cadou sa luminezi si tu mai bine... dar ata ete... lasa ca daca e sa vin vineri vin doar daca nu mai stau in poarta, asa ca roaga-te sa nu ne intalnim in echipe adverse >

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google