Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pff si eu ma plictisesc de la 8 )
    daca stiam ca e cineva treaz pe aici, intram

    Comment


    • eu de la 8 fara 15 :P

      Comment


      • Naneatza...
        ...s-a trezit lumea cu chef de vorba...vad ca bantuie si Flavio pe forum

        Originally posted by DISSSEL View Post
        .........

        Am modificat denumirile la intalnirile saptamanale ca sa nu mai apara confuzii
        ...pai au aparut confuzii?Oricum acolo merge si parcarea din fata,nu numai aia dosita.

        Comment


        • da, mare chef de vorba, dar nu am cu cine

          Comment


          • E mai greu duminica dimineata sa gasesti pe cineva cu vreun ochi pe forum,la Pitesti.De obicei cam toti dorm buba ,si care sunt treji ori sunt la biserica ori nu au chef

            Comment


            • dorm? la ora asta? pfff... eu credeam ca sunt la iarba verde...

              Comment


              • pfuai!!! insomniacilor!
                am facut ochi pe la 7 dar totusi... e duminica. am mai dormit pana acuma
                s-a cam dus iarba verde, ieseam eventual la curatat masinile de bruma

                Comment


                • @uko ma faci sa ma gandesc la primavara )) si nici n-a venit iarna inca
                  @cata off.. vineri cand sa plec la scoala, cica plec si eu mai devreme.. cand ma duc, geamul plin de gheata ) scot cardu de la biblioteca si incep sa sterg nu vreau sa ma gandesc la iarna ce o sa inghet pe langa masina )) ca fratimio nu se baga in trebile astea )
                  Last edited by hack23; 24 October 2010, 11:30.

                  Comment


                  • lasa ca mai e pana la primavara. sa vina iarna sa ne dupem partile dorsale pe partie
                    tine cont ca vineri ai coborat mai devreme si ai dat putina bruma jos de pe parbriz, sa vezi peste o luna si ceva cand cobori cu o juma' de ora mai devreme sa dai jos 20-30cm de zapada (macar) si astepti sa se incalzeasca oleaca masina sa poti sa folosesti cardul de la biblioteca
                    o sa ma duc la munca pe patine ca o sa-mi fie lene sa mai iau masina in haosul din trafic

                    Comment


                    • ) glumeam cu iarba verde..... m-a plictisit si F1, offff

                      eu sper sa nu mai ninga iarna asta ca anul trecut... mare haos
                      Last edited by uko; 24 October 2010, 12:07.

                      Comment


                      • macar de sarbatori oleaca (2-3m ) sa avem si noi sapada? ...

                        Comment


                        • @catalin ce-o sa fie de mine.. ca eu abia ma ridic la 7:10 din pat si la 7:35 sunt gata sa plec ))
                          o sa vin pregatit cu sticla de apa calda ))
                          @uko aa tu vorbeai de iarba asta? asta nu prea mai e verde


                          LE: si eu vreau sa ninga mult la patinoar se baga careva? )
                          Last edited by hack23; 24 October 2010, 12:22.

                          Comment


                          • n-ai sa ma convingi, mie-mi place vara

                            am aruncat o privire pe fulgerele de aici... lenesi multi in Pitesti.. chiar nu se urneste lumea?!
                            Last edited by uko; 24 October 2010, 12:29.

                            Comment


                            • hack-ule ai un talent dimineatza pe tine de... ma intreci . vezi cat de calda e apa aia sa faci parbrizul o mare crapatura
                              uko... marea dragostea ta ).
                              fulgere... daps, cam slab cu ele ca nu prea si-a mai facut lumea timp. ma bucur ca totusi s-a racit afara si a inceput sa mai apara lumea la intalniri ca pana acuma... toata lumea la plaja, mare, soare, munte etc. nu ca ar fi vreo obligatie pt cineva sa vina la intalniri... dar anul asta a fost slab si cu gratareala si cu evenimentele. dar cum a devenit obisnuita la LCA cum vine frigul se inmultesc membrii prezenti la intalniri

                              Comment


                              • NEATZA.....insomniacilor atzi deschis carciuma cu noaptea in cap....da a avut ceva "clienti" )
                                ....uko iarba verde pe vremea asta doar la magazinele de specialitate

                                Hacule tu dc te trezesti la 7 ma? esti portar la liceu ,ai cheile de la poarta)..faci focu dimineatza?
                                Last edited by DISSSEL; 24 October 2010, 12:55. Reason: Automerged Doublepost
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google