Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vezi draq maine nadejdea sa nu mai pierzi timpul aiure ala scoala, sa dormi si tu ca poate iar nu apuci sa dormi ca azi si te apuci de masina si poate trece vreunu din infractorii astia si-ti pune in cutia de nivea antirid pt masina niste crema de pantofi, smoala, sau mai shtiu eu vreo crema d-aia abraziva de o faci bicolora (banuiala mea e ca o sa continui de unde ai ramas azi)
    in privinta vremii... astia au anuntat ploaie scaitoare. daca ar fi dupa mine as face un dans sa chem ninsoarea ca tot e frig de te ia toate cele dimineata, dar nu mai ma cuprinde costumu pt chemat norii de ninsoare

    P.S. nush ce draq te-o fi acpucat pe tine polisharea acuma ca parca de obicei era bine sa faci asta cand era cald afara

    Comment


    • ))))))))))))))))))))
      tocmai, ca azi a fost cald..
      am mai polisat-o si acu 2-3 luni :-w si am zis ca acu ar fi timpu pentru inca una mica ))
      ti-am zis si motivu ) sa nu inghetze tabla )) si sa nu o zgarii cand dau zapada jos ;;)

      Comment


      • sa nu inghete poti sa o iei in casa sa dormi cu ea in pat la iarna
        sau ma rog, poti sa renunti la mobila din camera si sa pui masina si ca pat si ca sistem audio, cu putina benzina te deconectezi si de la termoficare

        Comment


        • )))))))))))))))))))
          uite diesel ce-ti face fratioru'
          tocmai i-am zis azi ca poate la anu vreau sa-mi pun centrala, si-ti fac tie vanzare, si el zice sa ma incalzesc de la masina )

          Comment


          • Originally posted by costyn955 View Post
            vezi draq maine nadejdea sa nu mai pierzi timpul aiure ala scoala, sa dormi si tu ca poate iar nu apuci sa dormi ca azi si te apuci de masina si poate trece vreunu din infractorii astia si-ti pune in cutia de nivea antirid pt masina niste crema de pantofi, smoala, sau mai shtiu eu vreo crema d-aia abraziva de o faci bicolora (banuiala mea e ca o sa continui de unde ai ramas azi)
            in privinta vremii... astia au anuntat ploaie scaitoare. daca ar fi dupa mine as face un dans sa chem ninsoarea ca tot e frig de te ia toate cele dimineata, dar nu mai ma cuprinde costumu pt chemat norii de ninsoare

            P.S. nush ce draq te-o fi acpucat pe tine polisharea acuma ca parca de obicei era bine sa faci asta cand era cald afara
            Hecu nu vine miercurea ca joia are mii de ore de matemetica))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • ce o freca saracu la ia de ii sar capacele)
              sigpic

              INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

              Comment


              • baaa pana aici...nu te lua de clientii mei
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • astia o dadura in clienteli, ma duc draq la somn ca poro e schimbu 3, heck-u maine se duce sa viziteze scoala dar lui ii e capu la crema de pantofi pentru masina si tot asa...
                  v-am lasat, la restul provocarilor raspund maine dimineata

                  Comment


                  • ce clieni ma a?
                    sigpic

                    INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                    Comment


                    • ))))))))))))) aolo ce harababura e pe aici

                      diesel, maine vin ma sunt pe lista :> ca n-am tema la mate ))) +ca n-am chef de scoala ) mi s-a luat deja
                      deci vin sa fim cat mai multi )

                      Comment


                      • nuuuu stiuuuuu
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • dsl ia zi ce documentar ai vazut aa cu pirania aa
                          sigpic

                          INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                          Comment


                          • deci te uiti in partea de jos a paginii si constati cu uimire ca sunt aceasi 4 useri care sunt in permanenta pe thread de vreo cateva ore incoace

                            Comment


                            • asa sa moara astia ca suntem decat noi 4 )
                              sigpic

                              INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                              Comment


                              • fantastic4
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google