Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bun venit cataaa!
    fiecare vede "cik e misto" in felul lui acuma... garantat nu prea o sa gasesti prea multi membrii pe treaba lor in "clubul" asta. restul de pareri ti le tragi singur dupa intalniri

    Comment


    • ma..din cate mi-a povestit..e super tare..si nici nu vreau sa fie vreunu pe treaba lui ca dupaia devine plictisitor) si scuzele mele pentru prescurtarile din postu trecut cu "k". eram obisnuit asa de pe mess
      AG-02-FES

      Comment


      • lasa ca si noi mai facem prescurtari d-astea dar au grija moderatorii sa ne traga de urechi sau sa ne mai curete din ce scriem

        Comment


        • ...poi doar daia sunt moderatori sa fie ochii in patru-cinci.Mah chestia cu membrii asa este.Din care am ramas chiar nici macar unul nu este pe treaba lui(CU TINE IN FRUNTE))),care au fost si-au vazut de treaba lor...
          Deci cine n-are treaba ?
          Aha...o taiara-ti toti...
          Last edited by DISSSEL; 25 October 2010, 23:23.

          Comment


          • ti se pare
            nu am taiat nimic ca nu ne lasa parintii sa ne jucam cu obiecte ascutite

            Comment


            • Pai na, cica sa aveti somn usor.Eu am taiat-o,la somn zic eu,altcineva cica"so crezi tu"...oare cine?(poi ce...nici el nu e pe treaba lui)

              Comment


              • Originally posted by cataaa View Post
                ... si scuzele mele pentru prescurtarile din postu trecut cu "k". eram obisnuit asa de pe mess
                soacro si-a dat seama omu' ca folosise limbaj mirc dar nu toata lumea are puteare de editare posturi ca voi la mai mult de cateva minute ))
                @ vio poi asta e certitudinea ca seamana cu tine doar nu vrei sa ti se piarda neamu babysitter-eala placuta sa ai ca somnu mai e pana la el
                Last edited by costyn955; 25 October 2010, 21:55.

                Comment


                • IEEE SUNT LOG )
                  app sa deschid un subiect: ce parere aveti de legea astora cu gume de iarna obligatorii?
                  eu unu sunt de acord, dar tocmai am cumparat d-alea vara-iarna-primavara-toamna-luna-marte (doar doua), deci adio $$$
                  cam cat costa un set (bunicel) de iarna?

                  Comment


                  • d-astea se discuta de obicei pe la topicul de legi, itp, amenzi etc, dar fiind discutii generale aici nu e pb
                    eu unu sunt pentru ca prea multi tampiti ies pe strazi fara a avea habar cu ce se mananca starea drumului si legatura dintre asta si cauciucuri si te minunezi cand ii vezi venind intr-un balet incontrolabil prin intersectii spre tine si tu nu ai unde sa te feresti din cauza traficului aglomerat si ... "BUF!". macar pentru rotile cu tractiunea sa fie anvelope de sezon si tot ar fi ceva.

                    Comment


                    • a, scuze
                      pentru mine, topicul asta e universal )
                      cat despre ce ai zis de gume, nasol.. sper sa nu fiu si eu printre aia scoala am facut-o pe zapada, da na.. cateva ore de condus, cam degeaba )

                      Comment


                      • setu din ce am vazut la amat ar fi 680 pt anvelope motrio(cica un fel de krmoran)...
                        ma care stie pe unde gasesc si eu material pentru tapitat(ceva gen materialu de pe scaune)???
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • Ma v-am facu totpic separat pentru discutii tehnice tuning etc.....dar de loganistu tot loganist ) si la carcima discuta de masina lui)
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • tot la un pahar de ... ceai sta mai bine omu de vorba

                            Comment


                            • Nadimineata...
                              Vreun Mitica pe aici?

                              Comment


                              • o aparea mai pe seara ..... ca nu se simte nimic
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google