Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce nu pot sa scriu mei? huh?

    Comment


    • pai am scris ca tu nu poti sa scrii ca-i dai lui hack-ul nostru sa manance
      lipsa text

      Comment


      • costyne, o sa va iau de urechi si o sa va dau cu cartea de legislatie in cap poate faceti si voi difernta

        Comment


        • )))))) hai ma uko, ma iei cu d-astea
          eu NU STIU DASTEA!!!!!

          ce-am mai ras azi la scoala )))
          tipa cu peugeot de a venit cu mine la stadion.. zicea "vreau sa-l bat pe hec da n-am tupeu, vreau sa-l bat pe hec da n-am tupeu, toata clasa sa ma-ncurajeze" si eu si inca cativa baieti faceam UUUUUUUU si aplaudam )))))))))
          pentru necunoscatori:
          In puii mei - sâmbata 4 Decembrie 2010 - Telecomandatii merg la Cinema (Dorel si Mirel)in puii mei sambata 4 decembrie 2010 4.12.2010 12.4.2010 o telecomand...

          la 0:53

          Originally posted by uko View Post
          costyne, o sa va iau de urechi si o sa va dau cu cartea de legislatie in cap poate faceti si voi difernta
          hai ma.. ca a trecut destul timp de atunci )) 1 an e suficient sa uit
          si asa eu am dat sala si pana am dat orasu nu mai stiam nimic
          Last edited by hack23; 8 December 2010, 15:51. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • mei, ei fac diferenta dintre schimbatorul de viteze si altceva dar in rest ei nu stiu d'astea
            lipsa text

            Comment


            • dintre schimbatorul de viteze si piciorul tipei din dreapta ))))

              Comment


              • Originally posted by uko View Post
                costyne, o sa va iau de urechi si o sa va dau cu cartea de legislatie in cap poate faceti si voi difernta
                noi nu este militieni. cand suntem la calculator nu vb cum vb cand suntem al volan
                legislatia e valabila doar la volan

                PÁNTĂ, pante, s. f. 1. Porțiune de teren cu suprafața înclinată față de planul orizontal, care formează de obicei versantul unei forme de relief; povârniș, coastă. ◊ Loc. adv. și adj. În pantă = înclinat, pieziș. ◊ Expr. A cădea (sau a aluneca) pe panta... (sau pe o pantă...) = a) a se lăsa prins, antrenat de...; b) a se îndrepta către..., a duce către... 2. Unghi ascuțit format de o dreaptă sau de un plan cu dreapta sau cu planul orizontal; tangenta trigonometrică a acestui unghi; înclinare față de orizontală. – Din fr. pente.
                Sursa: DEX '98 | - > cumva zice ca e doar dintr-un sens???

                Comment


                • Originally posted by hack23 View Post
                  dintre schimbatorul de viteze si piciorul tipei din dreapta ))))
                  aoleuuuu.... mama, asa te-am educat?

                  Comment


                  • m-ai educat sa fiu atent la drum )))
                    d-aia trebuie sa ma asigur (pipaind) daca e picioru sau schimbatoru ))

                    Comment



                    • UKO, smechieri astia mici, asa de mici invata numai belele
                      lipsa text

                      Comment


                      • Originally posted by costyn955 View Post
                        noi nu este militieni. cand suntem la calculator nu vb cum vb cand suntem al volan
                        legislatia e valabila doar la volan

                        PÁNTĂ, pante, s. f. 1. Porțiune de teren cu suprafața înclinată față de planul orizontal, care formează de obicei versantul unei forme de relief; povârniș, coastă. ◊ Loc. adv. și adj. În pantă = înclinat, pieziș. ◊ Expr. A cădea (sau a aluneca) pe panta... (sau pe o pantă...) = a) a se lăsa prins, antrenat de...; b) a se îndrepta către..., a duce către... 2. Unghi ascuțit format de o dreaptă sau de un plan cu dreapta sau cu planul orizontal; tangenta trigonometrică a acestui unghi; înclinare față de orizontală. – Din fr. pente.
                        Sursa: DEX '98 | - > cumva zice ca e doar dintr-un sens???
                        am bolduit cateva cuvinte care iti sugereaza exact faptul ca e inspre in jos...
                        niciodata nu o sa urci panta...




                        Circulatia in rampa si in panta (extras din Noul Cod Rutier)

                        1. rampa este considerată drumul cu declivitate care urcă sub un anumit unghi faţă de orizontală;

                        2. panta este considerată drumul cu declivitate care coboară sub un anumit unghi faţă de orizontală;
                        Last edited by uko; 8 December 2010, 16:01.

                        Comment


                        • ma totu e relativ )) asa am ivnatat la fizica )))
                          deci daca privesti de sus in jos, e panta )) daca privesti invers, e rampa
                          eu priveam de sus in jos cand am zis panta )) deci urcam panta
                          +1 pentru ce a zis cata nu zice de unde sa privesti

                          Comment


                          • am inteles, tu urcai cu spatele

                            Comment


                            • urcam in jos ma )) ce mai

                              Comment


                              • cu spatele si pe fund
                                destept e tineretul asta!
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google