Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • petre eu nu stiu ce faci tu cu atatea sticle ca parca nu consumai alcool.....

    Comment


    • Originally posted by costyn955 View Post
      bine ca mi-ai zis
      un motiv in plus sa nu mai vin
      ma dau pe unde-mi pofteste zona dorsala. astept concediu sa vad pe unde trag o fuga sa incerc sa invat sa ma dau si eu cu placa. pt sanie: babama city. zapada sa fie
      buna asta ..fulgeR la babana...

      Originally posted by cosminlada View Post
      petre eu nu stiu ce faci tu cu atatea sticle ca parca nu consumai alcool.....
      exact.......
      Last edited by DISSSEL; 12 December 2010, 12:06. Reason: Automerged Doublepost
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Originally posted by cosminlada View Post
        petre eu nu stiu ce faci tu cu atatea sticle ca parca nu consumai alcool.....
        le scoate la licitatie peste cativa ani

        Comment


        • lasa ca o sa scap eu in ele de sarbatori, oricum nu o sa plec nicaieri

          Comment


          • Originally posted by hack23 View Post
            ))))))))))) cata, totusi nu ne-am hotarat unde ne dam cu sania. pe panta sau pe rampa? )))
            cu sania ne dam pe derdelus

            Comment


            • here we go again...!

              Comment


              • la sibiu a inceput sa ninga puternic.....ma retrag catre casa......
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • anul trecut am facut cadourile pentru copii la CIA , anul asta le vom face la DISSEL....

                  Comment


                  • vise tata viise)))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Originally posted by DISSSEL View Post
                      la sibiu a inceput sa ninga puternic.....ma retrag catre casa......
                      adu-o draq incoa ca e senin sticla

                      Originally posted by cosminlada View Post
                      anul trecut am facut cadourile pentru copii la CIA , anul asta le vom face la DISSEL....
                      o data la cia o data la disssel... deci ati ratat ocazia taunt:
                      Last edited by costyn955; 12 December 2010, 12:20. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • nun nu ca trebuie sa ajung la craiova.....
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Originally posted by cosminlada View Post
                          anul trecut am facut cadourile pentru copii la CIA , anul asta le vom face la DISSEL....
                          anu asta ne facem noi cadouri la diesel si de la diesel ))

                          @uko da totusi derdelushu e panta sau rampa? ia sa vedem
                          @diesel diesele, tu calatoresti mai mult ca pasarile calatoare )

                          Comment


                          • aha... iar inzapezesti craiova

                            Comment


                            • Originally posted by hack23 View Post
                              @uko da totusi derdelushu e panta sau rampa? ia sa vedem
                              derdelusul e derdelus si gata

                              Comment


                              • eee ))) nu se pune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google