Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu, afara toti la intalnire

    cine are o schita pentru suportul de ochelari de masina?, nu ma descurc cu plasticul negru cam cum s-ar prinde
    lipsa text

    Comment


    • poi ce suport ai taicule? eu am d-ala cu sarma si clema. sarma se prinde de parasolar si clema prinde ochelarii...

      Comment


      • seara buna voua astia pensionari care statidoar pe net
        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

        Comment


        • Originally posted by Macrone View Post
          disssel am fost la pilot la bascov,e scump rau (4 mil ),cica sunt unii prin mioveni dar de unde sa-i iau,daca stie cineva cine pune soft sa lase un nr de tel.Ms.Sper sa am timp sambata sa ajung si eu la intalnire,la cat e :17 sau 19 ?
          17 la stadion

          sara buna si la tine
          Last edited by DISSSEL; 14 January 2011, 23:21. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • si daca stam pe net ce bre? se rupe netu cu noi?

            Comment


            • macrone 1-5 mil la mioveni pt soft.stiu pe cineva care are un soft bunicel.nea compas daca rupi netu e de rau.curge cafelina.la ora asta cred ca curge berea .norooc petre ca sigur ai o bere in fatza.
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • am pe dracu ma chinui sa dorm
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • ia nu mai dormi frate, e vinerea dracilor si tie iti arde de somn?
                  cheama pupazoii la carciuma
                  lipsa text

                  Comment


                  • ce pupazoi bre? pe mine m-ai uitat?

                    Noapte buna.

                    Comment


                    • aha, aparu si veverita, scoala belelele astea, hai in carciuma cu totii
                      lipsa text

                      Comment


                      • Tu oi fi odihnit, dar eu nu mai vad bine patul mi-e ca nimeresc pe langa

                        Comment


                        • ai grija, sa nu fie patul altcuiva
                          lipsa text

                          Comment


                          • ba dar insomniaci mai sunteti...

                            Comment


                            • neata puturosilor, scularea sau desteptarea
                              lipsa text

                              Comment


                              • Buna dimineata! Un weekend placut sa aveti cu distractie si vreme buna.Fiind vremea asa de frumoasa cu soare si caldurica ma gandesc si eu la spalat masinuta cu manutele mele si nu la spalatorie!
                                CARPE DIEM!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google