Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am , da e numai cu cifre))


    ce ziceti de asta))))))))))))))
    Last edited by DISSSEL; 30 August 2011, 19:36. Reason: Automerged Doublepost
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Din cate am citit pe aici,pareti oameni de nota 10+ . Abia astept sa treaca 2 ani sa vin la intalniri,daca mai gasesc pe cineva .

      Comment


      • ala din libertatea aviz ce zicea alin la ieseala la gratar
        @Costi.MMC pai crezi ca e club de streptease sa ai voie daca ai minum 18? ) intreaba pe al!n si-ti spune el cam de cand e membru (ca si varsta)

        Comment


        • e mai sunt si de 9 .89 si de 10+..da poti sa treci si asa ....ne gasesti la stadion duminica si miercurea

          Originally posted by costyn955 View Post
          ala din libertatea aviz ce zicea alin la ieseala la gratar
          @Costi.MMC pai crezi ca e club de streptease sa ai voie daca ai minum 18? ) intreaba pe al!n si-ti spune el cam de cand e membru (ca si varsta)
          de cand a fost dat afara de la gradinita))) ca le manca pachetele copiiilor
          Last edited by DISSSEL; 30 August 2011, 20:44. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • asta cu pachetele era o informatie confidentiala si e pos sa ai ceva pb pt ca erau probe la ancheta care inca e in desfasurare

            Comment


            • ))) buna asta cu ancheta))
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • @Costi.MMC pai crezi ca e club de streptease sa ai voie daca ai minum 18?
                Si acolo ma duc fara 18 ani
                O sa mai postez pe aici,plus ca acum incepe si scoala si vreau sa fac impresie buna la liceu din prima
                Muhahaha,abia astept sa vina masina pe mana mea,depinde ce ramane,s-ar putea sa o schimbe peste 2 ani si sa ia 1.6 16v ,ceea ce mi-ar placea super mult

                Apropo de clipul postat de DISSSEL , stii cum e vorba aia , "prost sa fi ,noroc sa ai" , aici e "prost sa fi,cai multi sa ai" ... De ce s-or mai fi inventat barcile daca puteai sa mergi cu masina pe apa

                Comment


                • o fi vrut sa urce touaregu pe skyjet

                  Comment


                  • Au crezut ca tuaregu pluteste)))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Intre timp mi-am adus aminte ca v-am vazut odata in fata la Sala Sporturilor , era duminica parca,cam prin iulie cred,eram sus si ma cataram pe gardurile dintre tribune

                      PS : Ce-mi plac emoticoanele astea de pe forum

                      Comment


                      • e posibil.....
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Am vazut azi pe Facebook ca se organizeaza un concurs de liniute legale pe data de 10 septembrie la noi sus la stadion.A mai auzit cineva ceva de el,participa cineva de pe aici?

                          Comment


                          • probabil dnf u, alin, cia, mau....ei sunt maniacii
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • dnf este sigur mai ales acum ar fi si pacat
                              Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                              Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                              Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                              Comment


                              • da ..corect
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google