Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai ma ca nu radeam ...incercam sa ma obisnuiesc ca mai am si eu de 2 bazine si un dus
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • ce draq faceti ma? va apucarati sa va rupeti in figuri de stil? )

      Comment


      • noi nu facem bitza niciodata matreata ca ne spalam cu pantene pro v ))
        Last edited by mauuu1987; 1 May 2009, 17:37.
        Nimic in viata nu e intamplator... ''

        Comment


        • 66CYP...ieri te-am vazut destul de tarziu(pe la Vidraru...cand ai facut cu mana) ca schitez vreun gest...probabil fumul de la grataru' tau m-a orbit.Sper ca te-ai distrat...si nu te-a prins ploaia...

          Comment


          • @bitza: eleroane nu face tipul ala?

            Comment


            • costine vezi ca ti-am gasit becul pentru proiectorul ala ,daca vrei suna-ma cand poti sa ne intalnim sa ti-l dau 0747 017 324 asta e nr meu... si mersi pentru strop gel,eu ziceam de unu de ala ieftin ... dar tu.... )
              Nimic in viata nu e intamplator... ''

              Comment


              • o sa te deranjez cu un telefon zilele astea ;).
                eu iti multumesc pt proiectoare ;)

                Comment


                • ma cata depinde ce eleron vrei.daca intrebi inseamna ca iti place ..palaria
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • unu mic de evo))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • mai ceva... am gasit unul pe net de aluminiu (mai era pus pe unul albastru de bucuresti) o sa-ti arat site-ul pe mess ca nush daca am voie sa pun site-uri pe forum.
                      referitor la "palarie" inca nu am montat-o , dar in stresez pe alex poate imi da un picior de ajutor

                      Comment


                      • imi trebuie si mie un suport de proiector stanga...ma poate ajuta careva?stiti pe cineva care regleaza proiectoare?sau numai la service se face asta?
                        TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                        Comment


                        • am eu o proteza far dreapta)
                          aoleu ce am zis ...urat din partea mea .eu tre sa fiu un exemplu ca "prietenii "mi-au dat functzie acu:-p
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • Poate s-o gandi si baiatu' asta cu forumu' sa iti afiseze functia...da mai dureaza...ce o fi asa de greu nu stiu
                            Alex, sa ii mai aduci tu aminte din cand in cand...

                            Comment


                            • dar chiar, pe sectiunea de forum LCP se fac "corectari"? ca nu mi-am permis sa intreb asta in toiul certurilor de la LCM

                              Comment


                              • ...din cate stiu cele nevinovate si marunte nu...sau poate dar discret nu inrosite sa vada toata lumea,ca in alte parti...atentzionarile ar trebui scrise eventual pe mess...
                                ...eu asa vad...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google