Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...de azi...dar nu am mult...vreo 2 saptamani

    Comment


    • ahaa de aia potezi tu asa la ore nepotrivite ....))))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • mda... ce bine o mai fii...

        Comment


        • ma cata da tu cat ai frate program ca eu ajung acasa pe la 5 si 10 si e masina mereu acolo...nu aveai pana la 4 programu??
          am si uitat bafta boboc la bac...cand ai timp sa mai intri pe forum sa ne zici ce ai facut...ca sa stim daca ne pregatim de baut

          Razie, marÅ£i seară, printre ÅŸoferii din Capitală. PoliÅ£iÅŸtii bucureÅŸteni nu au iertat nimic! Au împărÅ£it sancÅ£iuni în stânga ÅŸi-n dreapta. PoliÅ£ia a amplasat filtre în mai multe zone ale BucureÅŸtiului....

          se pun astia pe noi ....in bucuresti deja e prapad...da incepe si la noi....ii vad mereu in fata blocului la mine cu cate 2-3 clienti mereu...ca sa nu mai zic noptea...doar daca ai masina stock atunci stai linistit
          Last edited by alexutzu; 24 June 2009, 16:14. Reason: Automerged Doublepost
          low....&.....slow

          Comment


          • programul il am pana la 5 in mod normal dar depinde pe unde sunt plecat pe teren
            cat despre ce fac astia in buc... vedeti ca au inceput sa schimbe locurile de pus radare, in rest... cat timp nu fac nici o traznaie si am totul ok pe masina nu au ce sa-mi faca
            P.S. @DISSSEL nu mai posta in acelasi timp cu mine

            Comment


            • cred ca am o problema esti al 3lea
              ....amauzit ca nenii militieni au pus sa jupoaie foliile de pe geamuri ..roti...tobe etc....cica a dat la stiri
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • foli... ii astept sa aflu p unde sunt sa ma duc sa vad ca sunt chiar curios, roti... le dau capacul de pe roata de rezerva... toba...e cu pacaleala :P
                deci... ii astept pe strazi

                Comment


                • ...bleahh...sa stea...tare mie ca se iau tot de dacii mai vechi

                  Comment


                  • mai da voi aveti omologari...dsl are jantele cu gume normale evacuare omologata la fel si folie..cata la fel vio al fel....eu daca pun aliajele mi-o iau rau si pentru toba si pt jante...si daca doamne fereste e arr si pt faruri si stopuri
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • mda...
                      poi nici stopurile nu sunt din categoria alora omologate??

                      Comment


                      • neah...ma ele cica respecta luminile...da n-au e-ul ala trecut pe sticla
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • asa mai gasisem eu niste triple belea dar complet cu led-uri. dar nush pe care mai auzisem ca alea nu au nici o sansa sa fie omologate

                          Comment


                          • alea cu are bita sau ktl cica ar fi omologate...
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • Imi puteti spune si mie o firma prin pitesti sau apropieri care aplica folii autorizate?.Ma refer la folii suntek,llumar sau 3M nu alfa rom trans pentru ca daia pot sa imi pun si eu singur.
                              Am fost pe dumbravei la nenea ala de repara si parbrize,mi-a cerut 6mil 300 pe toata masina cu folie llumar,am vorbit la stefanesti ma costa 7mil cu folie 3M,alte variante ar mai fi?
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • florin (FYS) de la stefanesti pune folie llumar omologata. nu cred ca iti ia mai putin decat preturile aratate de tine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google