Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu. doar pe piesele ramase

    Comment


    • o s dau si eu zilele astea bara jos s vad...da mi se pare greu de crezut...
      low....&.....slow

      Comment


      • la ce mishto ninge... mai gandeste-te cand vrei sa dai bara jos
        vreau si eu sa o dau jos... dar tb sa dau coltii jos intai

        Comment


        • lasati draq zapada.cata din cate stiu eu fara suporti nu mere.cand am dat bara jos am dat si proiectoarele.sunt pe un suport care vine prins pe bara.daca nu a avut bara proiectoare montate cred ca tre sa gauresti tu.si cu zapada..2-3 ore am facut de la craiova.
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • mda... o fericire... deci in concluzie am varianta sa ii trag cateva negrese ca sa stea acolo . mai bine lipsa...

            Comment


            • ma cata tre s fie alta rezolvare...ce naiba cei care au pus proiectoare cum au facut???
              low....&.....slow

              Comment


              • sa se indrepte vremea si dau bara jos...

                Comment


                • sfatu medicului.......cand ceva nu merge foloseste mai multa dinamita.....
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • lasa ca vine ea zapada mare si sa te vad atunci ce mai zice medicu'
                    eu de bine de rau las masina acasa daca nu ii iau adidasi dar tu ce faci? masori zapada inainte ca sa nu iesi cu plugu?

                    Comment


                    • ies cu renouuuu...)) ca ie dizel si are gume de iarna)))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • eh las ca poate iese bita mai devreme si are petre deja drumu facut)
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • sau asa
                          ))))
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • autostrada ,prundu ,gavana,tudor si razboieni eu dezapezesc.sa nu va prind pe zona .
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • bine... eu vin doar la patinaj artistic .
                              pana atunci sa-mi pun lanturile in masina ca voi va dati cu mihaili si mihaele si uitati de dezapezit si parca vad ca ma trezesc in weekend ramas in nameti

                              Comment


                              • ma nu radeti ca eu n-am tenisi de iarna.zana traieste pe picior mare,225 da cred ca ii tai unghiile sa ramana la 215
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google