Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de cand ma gandesc la o denumire pt fratii petreusi....am gasit.chip si dayle.care zici ca donezi o janta de tabla

    radeti voi de astia cu plugu da vara ......invidiosilor
    Last edited by bitza_bik; 19 November 2009, 00:37. Reason: Automerged Doublepost
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • dayle???))

      apoi se confunda cu day-ul))))))

      Comment


      • oare ce pretentie sa am de la bitza
        nu fac ma taximetrie cu ea dar draq, mai iau si eu pe vreuna in masina, o urc p cauciucuri ce draq ii fac ). o fi protectia pe primul loc si stiu ca primul prezervativ a fost facut de o fabrica de cauciucuri dar nici chiar asa draq

        Comment


        • alexe de ai sters ma ....s a gasit incultu. ......sa puna porecle ......bidon cu oki
          Last edited by alexutzu; 20 November 2009, 10:41. Reason: am sters pt ca era de sters....sper sa fie ultima oara cand repet
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • bitza eu abea le-am echilibrat asa ca nu mai donez nimic ca raman cu trotineta apoi.
            @DMD sper sa nu fie cazu sa scriu si eu ceva de rau pe forum, abtine-te de la comentarii aiurea ca discutia cu bitza era mai veche.

            Comment


            • Baaa am 2012 vazut bine..... Si cu subtirare ...in romana..contra cost evident....1punga de seminte si o cola))))
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • il are si alex ca i-am trim eu torrentu

                Comment


                • ma nu stiu care e treaba dar daca petre si cata s-au suparat pe mine retrag porecla.era o gluma simpla.acu ca arat a bidon ..inseamna ca sunt tare simpatic .
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • ) nu de tine era vb....
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • ...ce tare faza cu bidonu si confuzia ...rautaciosilor...
                      P.S. ce torent...care...cum...de unde?

                      Comment


                      • dragii mei..cu parere de rau eu nu prea o sa va mai pot onora cu prezenta ..poate doar ocazional...pana prin februarie....am incredere ca petre o sa fac treaba buna cu organizarea...o sa incerc sa mai supravehez pe forum...sper sa nu va suparati
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • ce sa intamplat alexe?
                          Super oferta! pot aduce kitu dacia format din aplicatii fata(coltare si partea centrala),praguri,difuzor spate la doar 600lei.
                          Kitu e original dacia din plastic,include si kitu de prindere.
                          Si mai pot aduce si eleronu portbagaj tot original, la 120lei.
                          Oferta valabila pana pe 30.11.2009
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • si fara praguri?

                            Comment


                            • alexe ai mai zis si prin septembrie asta dar nu te ai tzinut de cuvant sa ca ....fi neserios si de data asta
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • costyn955:fara praguri nu il pot da...ce mai pot scoate din kit este partea centrala fata.Fara aia costa 5mil.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google