Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • f bune sfaturile de iarna
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • ma se stii ca se simte diferenta....ca a mea de servici e echipata de iarna si roza e cu michelin-urile de fabrica...si cam aluneca...
      low....&.....slow

      Comment


      • a mea deocamdata nu a facut mutre chiar daca are doar fata incaltata (Dar si frana de motor e la putere ca abs-u e lipsa...)

        Comment


        • Dati-mi si mie o mana de ajutor,spuneti-mi unde imi montez si eu niste pise?
          Dar vreau maine sau sambata
          My BMW is fantastic

          Comment


          • depinde ce piese
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • fiat punto petre....

              Comment


              • bitza mai stia mecanici...

                Comment


                • am luat nr lui de tel de la petre o sa il sun maine,merci
                  My BMW is fantastic

                  Comment


                  • \\Pssicho-pc\ziar

                    salut..vreau si eu sa ma alatur LC pitesti..cum trebuie sa procedez? si vreau sa stiu cum e atomsfera fata de cei mai noi veniti :P?
                    Last edited by chelull; 18 December 2009, 01:49. Reason: Automerged Doublepost
                    Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                    sigpic

                    Comment


                    • esti bine-venit oricand vrei sa ni te alaturi (sambata de la 17:00 sau miercuri seara de la 20:00). nu musca nimeni din nou-veniti asa ca poti veni fara grija. parerea despre membrii ti-o vei face sg ;)

                      Comment


                      • Originally posted by chelull View Post
                        \\Pssicho-pc\ziar

                        salut..vreau si eu sa ma alatur LC pitesti..cum trebuie sa procedez? si vreau sa stiu cum e atomsfera fata de cei mai noi veniti :P?
                        ...toti am avut momentul nostru de "nou-veniti" asa ca nu ai de ce sa iti faci griji...nu trebuie sa "procedezi" nimic,doar sa ne onorezi cu prezenta e cam singura conditie...restul depinde de temperamentul si spiritul de tovarasie al fiecaruia

                        Comment


                        • dracii mosului, din ce am vazut aseara la stiri s-a deschis partia la babana. deci... daca mai tine iarna cu noi, sa mergen sa ne rupem si noi oleaca oasele pe partie

                          Comment


                          • Pastrati-va oasele pentru sambata,dupa craciun.Sambata seara pe la 19 am vrea sa ne strangem in parcare la bemo,apoi sa plecam spre partia Clabucet.Va asteptam in numar cat mai mare
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • hmmm... pt astia certati cu geografia, unde draq e partia d la clabucet?

                              Comment


                              • Predeal.....
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google