Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baaa vreau si yo gogosi maine dar nus prezent
    sigpic

    INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

    Comment


    • fratilor...unde sa postez si eu daca vreau sa inchiriez niste spatii(hale) din pitesti?dati-mi niste sfaturi.poate gasesc niste chiriasi pe aici.
      fara

      Comment


      • Originally posted by spanu View Post
        fratilor...unde sa postez si eu daca vreau sa inchiriez niste spatii(hale) din pitesti?dati-mi niste sfaturi.poate gasesc niste chiriasi pe aici.

        Aici era un topic pentru asa ceva
        sigpic

        INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

        Comment


        • in ziar...
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • yoy! din ce numarai eu pana acuma deja se anunta vreo 152 de masini pt BV... :|
            oare o sa avem loc acolo?

            Comment


            • Sunt doar cca 100 ...ai numarat si cazarea de sambata si vineri...oamenii aia se regasesc si in fiecare lista locala
              ...cred in jur de vreo suta or sa fie,cu ce se mai anunta si cu ce se mai renunta

              Comment


              • Daca ninge sigur or sa fie 99 )
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • aia e... vdm ce o sa fie pana atunci. o sa treaca iarna cel mai sigur

                  Comment


                  • ...ar trebui sa mai reactualizam parerile despre intalnirea de la BV, la intalnirile noastre...sa vedem care mai merge,care nu,care s-a hotarat...bla bla

                    Comment


                    • pai ce mai astepti s au zc numai din gura si faptele sa le faca altu
                      sigpic
                      Ma chinui la ceva mai performant

                      Comment


                      • ...care fapte tata?...Miaitza,iar intrasi descult pe net?Chiar era vorba de dat din gura,adica sa spuna care merge.La ce fapte te referi ?...la alea de care te-ai apucat si ai renuntat...le face altu' bineinteles.
                        Dar lasa ca te revansezi la Brasov ...ca esti baiat istet...

                        Comment


                        • Originally posted by viorelu View Post
                          ...ar trebui sa mai reactualizam parerile despre intalnirea de la BV, la intalnirile noastre...sa vedem care mai merge,care nu,care s-a hotarat...bla bla
                          ar trebui defapt astea sunt faptele vio care u bati decat apropo (soacra e soacra )

                          Originally posted by viorelu View Post
                          ...ar trebui sa mai reactualizam parerile despre intalnirea de la BV, la intalnirile noastre...sa vedem care mai merge,care nu,care s-a hotarat...bla bla
                          astea sunt faptele pe care tu ar trebui sa le faci
                          pune mana nu ca ar trebui (soacra e soacra)
                          Last edited by gaurainvena1; 8 February 2010, 22:30. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic
                          Ma chinui la ceva mai performant

                          Comment


                          • ...aia e,fara soacra se cam face liniste si nu e bine.
                            Sa fac ce?...nu mai vorbi prostii...eu gata nu prea mai am timp,voi astia mai tinereii...eu doar arunc cu pietre in geam
                            Eu nu am....nu mai zic ca mi-e ca te superi.
                            Oricum nu am inteles despre care fapte vorbesti.Unul ar fi faptul divers si celalalt de fapt...dar celelalte care sunt?Gandeste-te si poate imi spui maine...
                            Cu respect!

                            Comment


                            • )))) deja ma uit pe forum ca la telenovele.... rad mai rau ca la vacantza mare)))))
                              ...miaitza aci chiar are vio dreptate

                              ......))))))))))))))))))))))) "descult pe forum")))))))))))))))))))
                              Last edited by DISSSEL; 8 February 2010, 23:30. Reason: Automerged Doublepost
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Ce facem noi astia cu rdsu?... poate ne ajuta Jiji (VYO)
                                ca avem forumul blocat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google