*INTALNIREA NOCTURNA *LoganClub Pitesti-Miercurea 20:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai ma ca si acum sunt niste fulgeree...de toata frumusetea ..e pe alese....si la stadion si in gavana si in prundu etc. ....)))
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • pai da ma fiecare cu fulgeru lui)
      low....&.....slow

      Comment


      • petre ei uitat fulgeru bragadiru.
        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

        Comment


        • hai hai ca o sa ajung si eu pe la voi la un fulgerica , sper cu tot cu trupa din bucuresti.

          Comment


          • te asteptam cata
            low....&.....slow

            Comment


            • ieri trebuia sa vi ca aveam fulgere pentru toata lumea))
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Va tine ma moralu sa mai faceti una la pijamale? Sa mergem asa la Agip colo sa bagam cate o cafea de 1 leu. Cred ca mas sparge de ras. )

                Comment


                • hmmm.... mai pe vara pe caldura la pijamale. oricum pe seara asteptati-va si la ceva fulgere din partea celor de la clubul "ploaia"

                  Comment


                  • ca bine zici fane cu pijamalele.eu si asa n-am haine uscate asa ca......si un halat ca e cam racoare si vb lu cata poate ploua.
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • deci diseara ora 9 ..nocturna la stadion
                      Last edited by alexutzu; 6 May 2009, 11:04.
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • se aproba. lista ceva? sau vine care cum ii tuna?

                        Comment


                        • vine cine apuca..
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • ma rpd voi...)..la cafea la 1 leu.....a inceput sa va placa...

                            din cauza cui??...) D.A.Y

                            Comment


                            • ...numa' la un leu?...vin si eu...

                              DAY-ule la tine la bloc toate masinile parcate frumos numai a ta mai deosebita...pusa de-a curmezisul...am obs. de fiecare data cand trec pe acolo...deci din cauza ta

                              Comment


                              • Ma bucur sa vad ca la o intalnire nocturna-fulger destul de multa lume sare in papuci...parca mai ceva ca la intalnirea saptamanala...de fapt nu stiu ce ma mira daca stau sa privesc in urma cam la toate fulgere s-a intamplat asa...se vede ca lumea incearca...cat de cat sa scape de stres(vad ca unii au venit direct de la munca)...se putea totusi si mai bine...
                                Sper ca va distrati-relaxati la Mc ...parca as fi venit si eu,dar nu vreau sa ma mai cert cu ceasul de dimineata
                                ...si 3 poze naspa (urate in draci)de la mine...da' cred ca ale lu' nenea fotografu' LCP au iesit bine...deci maine dimineata sunt pe ele
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google