*INTALNIREA NOCTURNA *LoganClub Pitesti-Miercurea 20:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • haideti sa o lasam pentru maine sa vina neaparat si alex...
    Nimic in viata nu e intamplator... ''

    Comment


    • fulger....eu acum am citi...deci sigur nu ajungem

      deci diseara fulger la 21 la stadion?
      Last edited by DISSSEL; 12 May 2009, 09:53. Reason: Automerged Doublepost
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • ma vezi ca nu le-ai nimerit...trebuiau puse la fulger...aici punem alea de maine
        low....&.....slow

        Comment


        • penalizare pentru nna fotografu cata baga 2 beri sa te iertam.
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • poi ati redenumit draq post-ul si acuma la mine nu mai e deloc fulger
            (+ ca la cat sunt de imprastiat am crezut ca a fost miercuri azi )

            Comment


            • asa domnilor ...multumesc de sustinere ca pe mine era sa ma bata.....dar crede ca trebuie sa o denumim "intalnire nocturna saptamanala" ca sa nu le mai confundam
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • pai am facut tread cu nocturna de miercuri...si tread cu intalnirile fulger...sunt puse la sticky amandoua
                low....&.....slow

                Comment


                • sau poate imi dati un calendar care sa anunte din ora in ora ce zii e

                  Comment


                  • maica arici,calindar doar la biserica.aici dam doar ochelari sa vezi sa citesti)
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • INTALNIRE NOCTURNA SAPTAMANALA...eu cred ca e ok...voi ce zicetzi?
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • bitza...am si ochelari stai linistit
                        lasa ca data viitoare ma uit mai bine unde incarc pozele ;)
                        maine daca pot ajunge, o sa pun pozele la sectiunea de fulger ca sa fiti impacati :P

                        Comment


                        • am vazut ca ai unii misto care chiar iti vin bine.sa vad unde parchezi masina .
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • sa speram ca nu ne ploua diseara...
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • avand in vedere ca sunt 11 grade afara... mi-e sa nu ne ninga

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google