Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi-am luat anvelope de iarna. Unde imi recomandati sa le montez/echilibrez, in Ploiesti ? Multumesc !
    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

    Comment


    • Nu e nevoie sa citezi ultimul post !

      Preturi acceptabile si calitate destul de buna este la vulcanizarea de la Podul Inalt langa benzinaria Ghinea, pe partea drepta pana in restaurantul acela pe sensul de mers spre Real. Fac treaba buna la bani putini. Recomand..eu acolo imi fac mereu la masina ce tine de domeniul vulcanizarii.
      Last edited by MihaitzaMCV; 27 October 2010, 11:15.

      Comment


      • Cum imi decolorez si eu marginile negre de la numarul de inmatriculare ?

        Comment


        • Cu diluant,alcool,etc.
          Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

          Comment


          • benzina sau diluant..bzn'u tre sa stie ca multi din clubu lui si-au facut

            Comment


            • Sambata imi fac resofatare .. schimbat leduri bord + consola centrala .. schimbat ecranul din bord cu unul negativ .. montat butoane cu impuls .. activat inchidere usi la o anumita viteza .. si mai vedem ce idee imi vine pana atunci ..
              Plus ca mi-am luat manerele de ph2 .. si sper ca vineri sa le montez ..

              Comment


              • *vand kituri bixenon h4 noi pentru logan 6000k culoare alb albastru
                preturi promotionale pentru membri logan club.
                250 ron / kit garantie .asiguram si montaj pentru ploiesti 50 ron.
                *leduri pentru pozitie,plafoniera, lumina numar , becuri cu 5 leduri pozitionate circular lumina intensa alb albastru. Pret 40 ron /.set 2 becuri
                *bastoane telescopice pentru aparare din otel cu husa pret 35 ron/ buc
                contact: 0765555853 ionut
                sau pm

                Comment


                • Ledurile sunt smd ?

                  Comment


                  • vand toba sport yed racing `150 id blonduzzu_69
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • unde faci resoftarea la DOC?

                      Comment


                      • Nu .. am incercat la Doc anul trecut .. dar nu a reusit si mi-a zis sa ma duc la Bucuresti .. asa ca m-am lasat .. si am vorbit cu Fratello si imi fac remaparea maine .

                        Comment


                        • vand 2 difuzoare auto SAL XPRO noi in cutie cred ca mai am si garantia sau schimb cu toba sport sau oglinzi eletrice
                          pret 100lei negociabil
                          Attached Files

                          Comment


                          • baieti spuneti-mi va rog...e mai convenabil sa iau folie pentru geamuri de pe net si sa o montez undeva...sau sa ma duc direct la un service autorizat?
                            sigpicLogan-Club-Ploiesti

                            Comment


                            • Mi-am facut resoftare azi .. am schimbat ledurile la bord si cele de la consola centrala .. mi-am pus butoane cu impuls .. iar in legatura cu resoftarea .. FOARTE MULTUMIT ! .. chiar se merita .. zici ca e alta masina .. trage din turatii joase foarte bine ..

                              Comment


                              • Multumesc pentru feed-back-ul pozitiv ! Sper sa fii multumit pe deplin si sa putem sa-ti fim de folos si pe viitor ! Drumuri bune !
                                Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google