Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu se potrivesc.....
    TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

    Comment


    • dar se gasesc pleoape si pentru ph2

      Comment


      • Vand pachet format din Calculator Davio Gamer V2 :Prcessor: AMD Sempron(tm), MMX, ~1,2GHZ,Memorie Ram 510 mb,HDD 80 Gb,Placa Video ASUS 9550 de 128mb(datele sunt luate din Directx Diagonstic Tool ca nu le mai stiam ),MONITOR LCD Philips 170C,Microsistem Samsung MM B7,eventual ofer in pachet si un birou+scaun directorial.Pret 700 lei neg.-0727362749.

        Comment


        • am si eu un netbook acer aspire one d250, 2gb pe 800/250hdd/webcam+mic/wifi/lan/bluestut/modem/10inchi/video 224mb intel/proc 1,6ghz atom/bat cam 1,30h 4cell/win 7 instalat pret 900neg; un aparat foto panasonic dmz-lz6 de 7,2mpx/6x optic complet cu toate cele,300ronfix si toba cu tips pilot de pe logan, stock la 100ron.e careva interesat sa mi de de stire.multumesc pt interes.
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • tipsu e sudat ?
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Vand kitul de pe masina mea 10 mil dak aude cineva
              fara linkuri externe

              Comment


              • De ce nu ti-l bagi pe bursa ? Sa te vada mai multa lume ..

                Comment


                • scump scump dincolo era mai iefrin
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                    De ce nu ti-l bagi pe bursa ? Sa te vada mai multa lume ..
                    unde ? ?
                    fara linkuri externe

                    Comment



                    • Trebuie sa pui poze cu obiectul de vanzare , pretul , conditiile de livrare .
                      Iar la sfarsit sa scrii "Am citit regulamentul si sunt de acord cu el . "

                      Comment


                      • zicule ma copiezi cu barile dc dai ma barile ca erau misto cat vrei pe praguri ?
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • Originally posted by sli_waz View Post
                          zicule ma copiezi cu barile dc dai ma barile ca erau misto cat vrei pe praguri ?
                          nu le dau separat

                          Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                          http://www.loganclub.ro/forum/anuntu...asini-f85.html
                          Trebuie sa pui poze cu obiectul de vanzare , pretul , conditiile de livrare .
                          Iar la sfarsit sa scrii "Am citit regulamentul si sunt de acord cu el . "
                          prea complicat . Ms oricum , l-am pus pe '"patru"'
                          Last edited by Zycu; 12 February 2011, 14:30. Reason: Automerged Doublepost
                          fara linkuri externe

                          Comment


                          • daca le preda blonda aia...merita ..investitia..;). spor la vanzare?!)
                            SIC CUNNECTANDO REM

                            Comment


                            • ce e fundu la blonda pe bari ca suenir
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • Realizez Resoftare Logan 1,5 DCI 65 cp. Castiguri de putere de 20 CP iar cuplul va creste cu 50 NM. - Pret promotional - 300 lei

                                Totul se realizeaza prin mufa OBD. Se citeste mapa originala, se modifica, apoi se rescrie in ECU. Se poate personaliza sa fie mai liniara, cuplu mai jos in turatii, optimiza consumul, etc. Operatiunea de resoftare dureaza maxim 24 ore si se efectueaza in Targoviste sau Ploiesti.

                                Am solutii de remapare si pentru restul motoarelor pentru Gama Logan/Sandero.
                                De asemenea am solutii de remapare pentru majoritatea marcilor cu plusuri de putere si cuplu intre 20 si 40 %.
                                Exemple:
                                Opel 1.7 dti / cdti - de la 450 lei
                                Opel 2.0 dti PSG 5 - de la 500 lei
                                VAG 1.9TDI edc 15 - de la 450 lei
                                vAg 1.9tdI edc 16 - de la 600 lei

                                Pentru detalii va rog sa ma contactati la 0766999721 sau PM

                                Realizez Resoftare Logan 1,5 DCI 65 cp. Castiguri de putere de 20 CP iar cuplul va creste cu 50 NM. - Pret promotional - 300 lei

                                Totul se realizeaza prin mufa OBD. Se citeste mapa originala, se modifica, apoi se rescrie in ECU. Se poate personaliza sa fie mai liniara, cuplu mai jos in turatii, optimiza consumul, etc. Operatiunea de resoftare dureaza maxim 24 ore si se efectueaza in Targoviste sau Ploiesti.

                                Am solutii de remapare si pentru restul motoarelor pentru Gama Logan/Sandero.
                                De asemenea am solutii de remapare pentru majoritatea marcilor cu plusuri de putere si cuplu intre 20 si 40 %.
                                Exemple:
                                Opel 1.7 dti / cdti - de la 450 lei
                                Opel 2.0 dti PSG 5 - de la 500 lei
                                VAG 1.9TDI edc 15 - de la 450 lei
                                vAg 1.9tdI edc 16 - de la 600 lei

                                Pentru detalii va rog sa ma contactati la 0766999721 sau PM

                                Realizez Resoftare Logan 1,5 DCI 65 cp. Castiguri de putere de 20 CP iar cuplul va creste cu 50 NM. - Pret promotional - 300 lei

                                Totul se realizeaza prin mufa OBD. Se citeste mapa originala, se modifica, apoi se rescrie in ECU. Se poate personaliza sa fie mai liniara, cuplu mai jos in turatii, optimiza consumul, etc. Operatiunea de resoftare dureaza maxim 24 ore si se efectueaza in Targoviste sau Ploiesti.

                                Am solutii de remapare si pentru restul motoarelor pentru Gama Logan/Sandero.
                                De asemenea am solutii de remapare pentru majoritatea marcilor cu plusuri de putere si cuplu intre 20 si 40 %.
                                Exemple:
                                Opel 1.7 dti / cdti - de la 450 lei
                                Opel 2.0 dti PSG 5 - de la 500 lei
                                VAG 1.9TDI edc 15 - de la 450 lei
                                vAg 1.9tdI edc 16 - de la 600 lei

                                Pentru detalii va rog sa ma contactati la 0766999721 sau PM
                                Last edited by DB77AAA; 21 February 2011, 21:18. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic
                                Vectra C. 1,6i

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google