Galerie Foto Logan Club Ploiesti !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • laza zycule k si asa a mea e in boscheti poti sa zici ca e a ta , nu se vede numarul
    Last edited by MihaitzaMCV; 11 April 2011, 21:00.

    Comment


    • Originally posted by Dreamer View Post
      laza zycule k si asa a mea e in boscketipoti sa zici ca e ta,nu se vede numarul
      lasa ca imi fac singur poze ca ala e fotograf da nu are aparat )))
      fara linkuri externe

      Comment


      • Sli ma enerveaza si pe mine rau ca isi ia rolul in serios .. dar cine s-ar baga sa faca poze in afara de el ?

        Comment


        • m`as baga eu , dar nu pot sa ajung in fiecare duminica , asta e nasol ...sa se bage cineva care vine duminica de duminica ...!!!!
          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

          Comment


          • mii de multumiri domnului Liviu(waz) cea mai reusita poza este cu masina mea........ dar nu o gasesc asa ca pun eu una aici.
            Attached Files
            http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

            Comment


            • Din cauza ca foarte multa lume e nemultumita eu propun in felul urmator .. ori alegem un nou fotograf oficial , ori renuntam la aceasta functie ..
              Daca cineva vrea sa devina fotograf astept sa se ofere .
              Fotograful oficial al Logan club Ploiesti va fi o persoana care stie sa faca poze frumoase , dar nu e obligatoriu sa participe la fiecare intalnire .

              P.S. : Sli_waz nu am nimic cu tine , dar ne trebuie o persoana responsabila pt chestia asta .
              Last edited by MihaitzaMCV; 13 April 2011, 16:03.

              Comment


              • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                Din cauza ca foarte multa lume e nemultumita eu propun in felul urmator .. ori alegem un nou fotograf oficial , ori renuntam la aceasta functie ..
                Daca cineva vrea sa devina fotograf astept sa se ofere .
                Fotograful oficial al Logan club Ploiesti va fi o persoana care stie sa faca poze frumoase , dar nu e obligatoriu sa participe la fiecare intalnire .

                P.S. : Sli_waz nu am nimic cu tine , dar ne trebuie o persoana responsabila pt chestia asta .
                pai daca nu e obligatoriu sa participe la fiecare intalnire , ma ofer eu fotografu oficial LCP
                eu nu pot sa vin la fiecare intalnire din cauza serviciului ...asta e , sper sa devin fotografu oficial LCP
                Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                Comment


                • Nu ma supar sasa eu sun cam aiurit propun sa ma faceti mascota clubului
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • ,hai k ai zis`o pasta....sincer sa ramana si el si sa ma ifie cineva mai competent cu 2 sigur va fi mai bn e o parere!!skz dk supar pe cineva..
                    TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                    Comment


                    • Originally posted by liktpn View Post
                      ,hai k ai zis`o pasta....sincer sa ramana si el si sa ma ifie cineva mai competent cu 2 sigur va fi mai bn e o parere!!skz dk supar pe cineva..
                      lasa ma ca nu mai trebuie fotograf , va desenez eu masinile pe o foaie si aia e ....
                      fara linkuri externe

                      Comment


                      • daaa ,buna si ideea ta Zicule
                        TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                        Comment


                        • Nu ai cum sa ai 2 fotografi oficiali .. nu exista pe forum asa ceva .. viberul s-a oferit sa faca poze .. o sa mai lasam cateva zile in caz ca mai vrea cineva sa se ofere , iar apoi daca sunt mai multi o sa facem alegeri ..

                          Comment


                          • daca nu e obligatoriu sa venim la fiecare intalnire....ma bag si eu ca fotograf

                            Comment


                            • Originally posted by Mishu View Post
                              daca nu e obligatoriu sa venim la fiecare intalnire....ma bag si eu ca fotograf
                              ce sa faci u mah k ai venit doar o data ))))
                              fara linkuri externe

                              Comment


                              • bine ma daca zici tu ma retrag atunci :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google