Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • waz sa pui pozele!!, Ew am fost prezent la sala
    TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

    Comment


    • /la sky/.....trei barzauni in 4 locuri? ma rog ...dupa ce ca suntem putini nu suntem nici de acord....rezulta final nefericit.....asta daca e sa ne plangem....dar ar trebui sa demaram o actiune de informare serioasa a potentialilor membrii L .C. P. .Ceva de genul:ne strangem la sala sau in alta locatie,fixam un obiectiv in care sa mergem inarmati cu fluturasi pentru informare,si abordam direct loganistii din locatia respectiva/ex:parcare careffour,real,etc.ne oferim voluntari care facem fluturasii,ii inpartim cu totii si astfel vom fi sigur mai multi la intalniri.Nu neaparat si mai parolisti!...........propun sa incercam si ma ofer sa fac o parte din respectivii fluturasi.ce ziceti?

      Comment


      • la asta ma gandeam si eu
        facem un "convoi" si umblam prin oras

        Comment


        • ok! asteptam si pe altii sa ni se alature...

          Comment


          • la chestia asta m-am gandit de mult timp...voiam sa "apostez" loganistii din parcarea facultatii...nu mi se pare rea ideea...sa vedem ce zic si ceilalti

            Comment


            • eu propun la vot tot sala sporturilor , duminica o sa fiu si eu prezent
              Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
              Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
              Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

              Comment


              • Dupa cum se vede nu o sa ne schimbam locatia .. in legatura cu fluturasii sunt total de acord .. daca am timp o sa particip si eu , dar in nici un caz in timpul saptamanii ca nu am cum .
                Duminica va rog sa participati cat mai multi ca sa discutam chestii serioase ..

                Comment


                • o sa incerc sa ajung si eu
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • cel mai bine ne intilniim la sala o maslima o samanta si daca suntem mai multi doritori dam o fuga pentru in biliard o popica la SKY sau altundeva cu
                    baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                    Comment


                    • Super tare ideea cu fluturashii....ma bag si ew
                      TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                      Comment


                      • Mai vreau sa va zic ceva .. daca oricine vrea ca organizatorul sa se schimbe sa zica .. si o sa facem noi alegeri .. sa nu se inteleaga ca nu mai vreau sa fiu organizator , dar vreau sa pun lucrurile la punct .. ca am auzit niste chestii care nu mi-au placut ..

                        Comment


                        • pozele ede duminica la sala am fost si la sky
                          Attached Files
                          vopsitorie preturi bune

                          Comment


                          • O singura rugaminte am la tine sli .. pozele facute din mai multe unghiuri .. iar la fiecare masina facute macar 3 poze .

                            Comment


                            • ok mai multe unghiuri o sa facem ceva profi
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • Ma bucur ca ma intelegi .. duminica ne ocupam serios de poze

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google