Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cat te-a costat? pe unde e brebu?

    Comment


    • bai baieti ... ce se mai aude de intalnirile din ploiesti... ? daca mai e vreo intalnire week-endul asta sa ma anuntati si pe mine... sper ca nu va deranjeaza un membru in plus ? ;) daca nu ma gasiti aici aveti id-ul meu : sebidraghici ... spor

      Comment


      • salutare si la multi ani . ce mai faceti prieteni? mai organizam si noi o intilnire pe anul asta?
        http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

        Comment


        • Originally posted by bog_82_ABO View Post
          cat te-a costat? pe unde e brebu?
          Brebu e la vreo 12 Km de Campina. Pe mine m-a costat mai putin, pentru ca m-am dus cu un prieten, ce il cunostea foarte bine. In mod normal, el zicea ceva de 450lei(nu stiu exact). In Ploiesti costa peste 650 lei.

          Comment


          • nu am fost la nici o intalnire a loganistilor si vreau sa ajung si eu. cand va urmatoarea intalnire la ploiesti? asta daca se mai face

            pe anul 2009 se mai intalneste careva prin ploiesti? daca da va rog sa postati pe forum data, ora si loculsau sa ma anuntati si pe mn pe mess k vreau sa particip si eu. ms. id-ul de mess este ionut_the_dj
            Last edited by ionut_the_dj; 15 January 2009, 01:37. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • pe 24 luna asta vine cineva? propuneti locatia

              Comment


              • news

                cand este urmatoare intalnire a loganistilor de la ploiesti? vreau a particip si eu DD

                Comment


                • intalnire cand? unde? haideti ca acum se termina petrolul si nu mai avem de ce ne intalni

                  cine a remapat dci vreau impresii si pararea despre acest lucru
                  Last edited by db-75-mai; 18 January 2009, 13:16. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • pe 24 este bine sa ne intalnim. eu pot sa vin. la sala sporturilor este bine? propuneti si voi. ms

                    Comment


                    • salut.......cum a ramas????cand va intalniti ca vreau sa vin si eu.......strica inca un membru in plus...daca santeti draguti sa ma anuntati si pe mine "pushtu_gxg" va rog frumos

                      vreau sa-mi fac si eu un ckit exterior(spoilere,parguri,eleron,esapamante,ect)ca t credeti ca ma costa si de unde pot sa le achizitionez......????

                      si inca ceva.......haide-ti fratilor sa facem si noi intalniri........1-2 ore ce aveti de pierdut.........poate ne vedem sambata pe la 3 dupamasa la Olimpia?????
                      Last edited by yzzazu; 20 January 2009, 14:02. Reason: Automerged Doublepost
                      montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                      Comment


                      • news

                        daca vrei sa iti faci un tunning exterior cu kitt de praguri, spoiler, eleroane, ornament de esapament, etc. cel mai ieftin scapi daca te duci pana la pitesti. acolo ai de unde sa alegi si sunt si ieftine. sau poti sa te mai duci in bucuresti in vitan.
                        ramane pe 24 la sala sporturilor?????? eu asa am propus mai devreme dar vad k nu da nimeni nici un rasp.

                        eu sunt liber si pot sa ajung in ploiesti.
                        bafta

                        Comment


                        • gata atunci pe 24 la Olimpia......eu unu vin ca altceva nu am ce face.....si nu cred ca pierd nimic....dar la ce ora????

                          va salut si multa bafta
                          montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                          Comment


                          • eu zic k pe la 3. daca e bine asa ne vedem la sala sporturilor in parcarea de unde se pleaca la examenul de soferi. aia din fata. sal'tare

                            Comment


                            • o sa vin si eu de dat asta deci la 3 ramane
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • SOR'Y sambata nu pot numai duminica sant cu serviciu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google