Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • intalnire regionala la brasov pe data de 01.03.2009
    va asteptam cati mai multi si cu cat mai multe masini.
    Cititi threadul intalniri nationale si treceti-va pe lista cei care veniti sigur.
    Intalnire va avea loc la ora 10 pana la ora 17.
    Multumesc si va steptam.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • de la ploiesti mai vine cineva la brasov pe 01.03.2009??? k poate ne intalnim cu totii si plecam in "satra" cu toata lumea. ce spuneti???

      Comment


      • intalnire

        cand mai faceti intalnire la ploiesti......sper sa ajung si eu..........sper ca tot la olimpia.....poate ma anunta si pe mine cineva.....va rog frumos
        montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

        Comment


        • hai !

          Haideti mai, cine se ocupa de intalniri la ploiesti? Cand mai facem si noi o intalnire ?? Vreau sa vin si eu. Haideti sa propunem impreuna o data! Ce ziceti de sambata asta 7 feb 2009 ? Postati pareri
          sigpic

          Comment


          • e bn sambata o sa vin

            sambata 7 feb ora 14 00 e bn
            Last edited by sli_waz; 3 February 2009, 18:40. Reason: Automerged Doublepost
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Mai asteptam pareri pentru sambata 7 februarie .... Si cine se ocupa de intalniri la Ploiesti sa ne spuna daca e bine.... Hai sa vedem cine vrea sa vina sambata. Sa nu fim 2 masini
              Last edited by abu20; 3 February 2009, 19:45.
              sigpic

              Comment


              • salutare fratilor.daca e pentru sambata la 14 la olimpia e bine ca pot veni si eu ca de mult ma tin sa vin si din pacate nu am reusit.poate va fi vremea buna si vom fi mai multi.va salut

                Comment


                • sal.tare voua. daca o sa fim 2 masini asta e. (desi imi pare rau). si ultima oara tot 2 am fost. dar sambata la ora 14 nu prea pot sa ajung. dar daca este la 13 este perfect si ptr mn. k apoi plec la munk sch 2. deci daca poate careva sa vina mai devreme ajung si eu atunci. sper sa ne vedem atunci

                  Comment


                  • 7 feb atunci 13 00 l a sal sporturilor in fata la statuie eb care puteti sa veniti ?
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • ramane pe 7 la ora 13 la statuie ptr mn. si sper si ptr altii. ne vedem atunci. ciao

                      Comment


                      • asa ramane 7 feb ora 13 la sala sporturilor la statuie
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • imi pare rau dar nu o sa pot sa mai ajung la perioada buna la intalniri.. am niste probleme. salut si toate cele bune

                          Comment


                          • din pacate uni sunt la munca [subsematul]
                            baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                            Comment


                            • Cam subtirel cu intalnirile la Ploiesti ( Prahova) .. oricum poate cand imi iau si eu loganul o sa facem mai multe intalniri , vedem noi cum ne ocupam ;)

                              Comment


                              • salutare. se pare ca din ce ince mai multi 'golani' vor sa vina la intilnire. ok. atunci cred ca pe 7 febroarie la ora 13 o sa ajung si eu dar sper ca nu o sa mai fie iar doar doua masini cum am mai patit ca asa cum vam mai spus doua sau trei masini sau chiar mai multe loganuri se pot intilni si la semafor si atunci se pote numi ca si la semafor este o intilnire a lodanistilor din ploiesti.asa ca poate o sa fim si noi mai multi , sa facem si ceva poze bem un suc(chiar daca e frig ) si pote o sa mai invatam ceva lucruri unii de la alti. asa ca ramine sa ne vedem pe 7 la olimpia la ora13.
                                http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google