Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare dragi colegi !!! Vreau sa va spun ca a fost super intalnirea noastra de ieri, mai ales drumul pana la Paltinu Care mai aveti poze puneti-le pe toate !


    Sper sa ne vedem cat mai multi la urmatoarele intalniri .....
    sigpic

    Comment


    • salutare.asteptam pozele si inregistrarile cu traseul si incidentele de pe traseu.a fost o intalnire super.bafta tuturor

      Comment


      • Salutare tuturor ....Am incercat sa pun filmuletele de la SKYLEX si nu merg ...1 singura are 3,2 MB si nu ma lasa sa pun atachament ...SORRY ...o sa incercam azi sa le micsoram ....

        Comment


        • GMC trimite-le mie ca le fac.

          Comment


          • dar la toti v-a placut intoarcerea de la paltinu spre case?

            Comment


            • A fost foarte frumos la intalnire,imi pare rau ca nu am putut sa ajung si eu la Paltinu asta este...data viitoare
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • Data viitoare o sa ajungi si tu dreamster ;) Important era sa iasa exact asa cum a iesit!! SUPER FRUMOS ! La cat mai multe !!!!

                Comment


                • Inca o parte..revin cu mai multe..dureaza putin pana le micsorez
                  Attached Files

                  Comment


                  • Foarte frumos baieti.... Frumoase si pozele. Acum la cat mai multe intalniri de genul acesta ca acum doar ne cunoastem bine, suntem prieteni.
                    FELICITARI NOUA TUTURORA !!!!





                    sigpic

                    Comment


                    • Felicitari pentru intalnire dragi colegi!

                      Comment


                      • salve..chiar imi pare rau ca n am putut sa aj...aia e..oricum ..la mai multe..!...frumos ..ce sa zic..sa speram ca o sa ajungeti sa dati jos rpd..kg-mele depuse cu spor!!)...pe data viitoare?...la multi ani `..d-nu organizator..!!..frumoase poze!
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • MULTUMESC NEOREAL !!! CRISTIVSB SUNTETI SI VOI INVITATI PESTE 2 SAPTAMANI ....ASTEPTAM SI RESTUL BUCURESTENILOR SA ISI FACA APARITIA !!! MII DE MULTUMIRI CELOR CARE AU PUTUT FI PREZENTI CAT SI LUI ''SIRCHIRIE''....am promis bomboane si m-am tinut de cuvant ) DE DATA ASTA VA FI SAMPANIE FARA ALCOL !!! ;)

                          Comment


                          • salutare. Cu adevarat o intalnire tare, exact cum ne asteptam. Cum vi se par pozele ? Daca vretzi , mai iau camera si alta data

                            Comment


                            • Originally posted by skylex View Post
                              salutare. Cu adevarat o intalnire tare, exact cum ne asteptam. Cum vi se par pozele ? Daca vretzi , mai iau camera si alta data
                              sa pui te rog si poza aia in care am cazut eu cand jucam o pasa )

                              Comment


                              • app...daca vretzi cd / dvd cu pozele...id de mess skylex1987@yah..... si eu vi le fac. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google