Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inca cateva.
    Attached Files

    Comment


    • Multumim si lui Panaet care a avut absolut toate cele necesare pentru gratar. Foarte organizat om. A venit chiar si cu lemnele de acasa. Eu zic ca ar trebui sa il desemnam "Bucatar Logan Club Ploiesti"
      sigpic

      Comment


      • Sunt de aceeasi parere ca si tine ABU20 .....OMU E CHIAR DE TREABA SI MERITAT TOATE LAUDELE !!!!

        Comment


        • votez PENTRU Panaet:"Bucatar Logan Club Ploiesti"

          Comment


          • votul meu pentru Bucatar il avetzi

            baietzi...in fiecare sambata sau duminica , va putetzi strange sa aduceti masinile la pozat , sedinte foto pentru membrii clubului.Ma anuntati cu cateva zile inainte si e ok..si...astept urmatoarea intalnire fara piafen sper )))))))
            Last edited by skylex; 30 March 2009, 18:13. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Domnu Panaet a fost miezul intalnirii...toate punctele mele merg spre el
              Asteptam cu nerabdare urmatoarea intalnire,speram si fara PIAFEN )
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • las ca tine loc de energizant PIAFEN-UL ) SI de la mine un VOT PENTRU BUCATAR!!!

                Comment


                • un bucatar foarte ordonat si iscusit.iar vremea dupa sufletele si masinile noastre.sper sa pot ajunge la cat mai multe intalniri.bafta

                  Comment


                  • te asteptam MRS;)

                    Comment


                    • dap respect ptr domnul Panaet si ar trebui sa fim recunoscatori ca avem un membru ca el.Numai bine

                      Comment


                      • da intradevar e mare lucru sa avem printre noi si un asemenea bucatar .
                        chiar erea mare nevoie de asa ceva
                        felicitarei domnului PANAET si mii de multumiri
                        intilnirea a fost super , drumul la paltinu a fost de nota 10 plus (bine ca nu au fost evenimente neplacute) [ PRIETENII STIU DE CE!!! ]
                        AR MAI FI FOST FRUMOS CA SI DRUMUL DE LA CIMPINA LA PLOIESTI SA FIE LA FEL DE FRUMOS
                        DAR IN INCERCAREA DE A NE GRUPA CIT MAI MULTI AM REUSIT SA NE ALERGAM UNII PE ALTII DAR CHIAR SI ASA MI-A PLACUT FOARTE MULT
                        ( demult nu mai mersesem cu 160 km/h )
                        bafta prieteni si la cit mai multe si mai frumoase intilniri.
                        RETETA PERFECTA:
                        - una bucata organizator cu chef de treaba
                        - una bucata bucatar iscusit
                        si restul , cit cuprinde , iubitori de autohtona

                        asta nu poate decit sa miroasa a

                        INTILNIRE PERFECTA
                        http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                        Comment


                        • Bravo baieti ! Ma bucur ca suntem toti multumiti de ce am facut pana acum. Si intalnirile ce vor urma vrem sa fie si mai ceva.
                          sigpic

                          Comment


                          • Fratilor vad ca sunt mai multi membri ca scriu din cand in cand se prezinta dar nu au placerea sa ne onoreze cu prezenta la intalniri.Sper sa se razgandeasca daca se considera membri LC

                            TOti care vor filmuletele va rog intrati pe ID IONUTJIC si vi le dau pe mess
                            Last edited by Distrat; 1 April 2009, 16:29. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • va salut

                              din pacate eu n.am apucat sa gust din bunatatea de gratar de care tot vorbiti. data viitoare sper sa nu intarzii ;) chair asa..cand urmeaza urmatoarea intalnire?

                              Comment


                              • Multumesc Dnl Panaet ......UN FOARTE BUN BUCATAR !!! Si un om de nota 10 .... MERSI MIRITA_ADRIAN .....Pana acum a fost asa sa va intrati in ritm ....de aici in colo se vor intampla mult mai multe ..Deocamdata e secret ;P O sa va anunt pe fiecare in parte ce va urma dupa intalnirea care o so facem cu BUC, BV si noi ...Sper sa fiti multumiti si dornici de TREABA ...nu vorbe goale ...SUNT PUS AICI PENTRU A FACE CEVA ....NU SA STAM LA TACLALE PE FORUM ...Sper ca va placut tot ce am facut pana acum ....Si la cat mai multe idei puse in practica de ''NOI''!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google