Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La intalnirea trecuta am pus 5 ron de fiecare pentru gratar si ce mai pui combustibil sa ziceam acolo 30 ron.

    Comment


    • unii vor munte alti vor mare ,unii ploiesti .....e alegerea fiecaruie sa vina sau nu .....am discutat de acum 2 saptamani mai Mihaitza ca tot acolo o sa facem ''LA PALTINU'' a fost super marfa data trecuta ! cei care au fost ....au fost multumiti zic eu . O SA FACEM SI IN PLOIESTI PESTE 2 SAPTAMANI O SA FIE LA SALA SPORTURILOR si cadem de comun acord ce si cum ;) sa fie toata lumea multumita ! ;)

      Comment


      • Mai baieti.... Ideea e sa ne intelegem ca fratii. Nu sa incepem cu discutii contradictorii de genul acesta si cu mofturi. In primul rand nu cred ca saraceste nimeni dintre noi cu cheltuiala pana la paltinu : Gratar + benzina (motorina) ....... Intalnirea asta de samabata 11.04 a fost stabilita inca de la precedenta daca va aduceti aminte din motivul ca ne-am simtit bine acolo cei care am fost.
        In al doilea rand: Cu pozele cu .. a fost doar o idee la care trebuia doar sa va dati cu parerea. Era ca un poll, ca sa spunem asa. Da sau nu !! asta trebuia spus si se lua hotararea majoritatii. Oricum majoritatea a spus NU din cate am dedus eu si GMC din posturile voastre, asa ca oricum a picat treaba. Asa ca nu mai are rost sa ne agitam.

        Deci Intalnirea ramane Sambata, 11.04, la Paltinu pentru ca asa am stabilit. Mie nu imi place sa dam inapoi. Cand stabilim ceva asa sa ramana. Si mai mult ca sigur urmatoarea de peste doua saptamani o facem la PLOIESTI LA SALA. Dupa aceea vom schimba din nou locatiile si tot asa



        Va rog frumos, haideti sa ne intelegem cum trebuie intre noi. Deci daca unu vine cu o idee sa nu ii sarim in cap, ci sa venim cu argumente pro si contra. O sa luam in seama orice idee. Sa nu mai facem comentarii aiurea.
        SUNTEM O COMUNITATE !!!! "TREBUIE DOAR SA VREI!"
        sigpic

        Comment


        • Bine zis ABU ! momentan o sa facem intalniri la Ploiesti ! Pana se hotaraste unde , ce ,cum si cand ....SE STABILESTE LA INTALNIRI UNDE PLECAM DATA VIITOARE..SI NU PE FORUM IN FATA LA CALCULATOR ! ;)

          Comment


          • Bravo ABU ai dreptate, ai pus degetul pe rana! Intelegerea e cel mai de pret lucru intre prieteni. Nu vreau sa supar dar cateodata trebuie ''sa urci sau sa cobori'' la nivelul fiecaruia, ca sa poti purta o discutie civilizata si sa ajungem in acest fel sa facem ceva constructiv. Daca cineva are o idee trebuie sa o respectam si sa o tratam ca atare. O intoarcem, o desfacem, o cantarim si apoi ne spunem parerea. Pro sau contra, dar cu motive serioase si nu la misto. Eu nu cred ca cineva dintre noi vrea sa fie mai cu "mot" si sa arate ca este mai mare si mai tare. Scuze daca am suparat pe cineva . Nu a fost cu directie fiindca pe toti v-am vazut si cunoscut prima oara la Campina. Imi sunteti simpatici ! Fiecare are talentul lui si cu totii facem ca mecanismul sa se miste. "Aveti putintica rabdare" cand spune cineva ceva!
            Cu speranta ca va veti distra sambata asta va urez toate cele bune si astept urmatoarea intalnire de sambata!

            Comment


            • salutare prieteni.cu parere de rau, va anunt mai mult ca sigur ca nu pot fi prezent la intalnirea urmatoare cu toate ca mi-ar fi placut.am picat sambata dupa masa de serviciu (16.00-01.00).va doresc numai bine, distractie placuta si o vreme de nota 10.

              Comment


              • Intalnire 11.04.2009. Lac Paltinu !!!

                Deci intalnirea ramane Sambata pe 11 Aprilie, la Paltinu, ora 13.00 sa fim toti acolo.

                Chiar imi pare rau pentru cei care nu puteti veni, mai ales pentru panaet. Dar ne vom descurca noi. Acum o sa aduc si eu sigur un gratar sau chiar doua si ce mai trebuie pentru gratar..... Important e sa ne simtim la fel de bine ca data trecuta si vremea sa fie frumoasa.
                Mai sunt cateva zile pana la intalnire asa ca incercati sa ajungeti cat mai multi ...



                sigpic

                Comment


                • da sper sa ajung si eu poate cu ceva intarziere dar o sa fac tot posibilul sa ajung,vreau sa fiu acolo;)

                  Comment


                  • Dupa cum am mai spus ....AICI TOTI SUNT PRIETENI ! Si nimeni nu este marginalizat ! Se mai pot ivii si probleme , job ....asta este ..ne vedem data viitoare baieti ...cei care nu puteti veni acum pe 11.04 la Paltinu . Urmatoarea intalnire va fi la SALA SPORTURILOR PLOIESTI ! ;)

                    Comment


                    • Eu in continuare sper ca voi avea weekendul liber...probe probe la job...dar nu stau toata saptamana,eeeee
                      1 point 6 litre 8 vsigpic

                      Comment


                      • ok la paltinu sambata 11.04 o sa fiu prezent cu o intarziere de vreo ora asa...

                        Comment


                        • nu e problema

                          Comment


                          • respect la toti loganisti....vroiam sa vin si eu la intalnirea de la paltinu...dar am unele mici probleme.poate sambata viitoare.dak ma primiti
                            sigpicLogan-Club-Ploiesti

                            Comment


                            • Esti bine venit !

                              Hai cu lista !!!
                              Last edited by PH-16-GMC; 9 April 2009, 18:59. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Salutare baietii !!

                                Din pacate .. sau din fericire (pt unii ) .. eu nu o s mai postez nimik pe forum pt ca nu imi plac regulile astea tampite si mai am o problema cu sefia .. ca nu imi place sa dau socoteala cuiva .. in fine asta e problema mea personala .
                                In rest va urez cat mai multe intalniri si toate cele bune !!

                                P.S. : Asta e ultimul meu comment !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google