Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. abu20
    2. PH-16-GMC
    3. Dreamer
    4. PeRuZzI
    5. Bidepa
    6. zoomoptic
    7. Dreamster
    8. skylex

    Haideti sus cat mai multi maine la 16:00 la sala. Parcare scoala !!!

    sigpic

    Comment


    • dar dc nu in parcare la sala acolo in fata?..sau nu mai e voie pana acolo?:-??
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • Ne intalnim in parcare scoala la ora 16:00 si apoi vedem ..... Macar sa ne strangem mai multi...
        sigpic

        Comment


        • pai nu s'a mai putut intra pana acolo in fata la sala cu masinile de ceva timp ,dar poate ca o sa fie cu noroc si o sa avem cum intra

          Comment


          • E bine si in parcarea de la scoala de soferi. Avem loc stati linistiti
            sigpic

            Comment


            • Sa speram ca nu mai ploua ne vedem acolo

              Comment


              • Deocamdata e soare. Dar cam bate vantul....
                sigpic

                Comment


                • fratilor..nu vreau sa supar pe nimeni.dar o lasam pe maine?...faza e k ploua...iar maine zice k e frumos.eu vin si asa dar park mai bine era sa nu ploua...nu stiu.
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • Ideea e ca dupa cum se prezinta situatia o sa cam ploua mult azi .. si faza e ca maine eu nu pot ajunge .. deci e azi sau alta data pentru mine

                    PS . Ploua cam mult afara si sa mergem sa stam in masini parca nu da bine .. parerea mea

                    Eu la 16 sunt acolo .. vad ca polua .. ba nu mai ploua .. si tot asa .. VIN!
                    Last edited by PeRuZzI; 25 April 2009, 14:13. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Si eu o sa vin cu Abu,aici la Campina nu ploua ... dar sa o lasam pe maine chiar e aiurea,eu nu am cum sa ajung maine si asa din scurt sa zicem nu mai mergem ne vedem maine...parca...hai ne-auzim acolo ;)
                      1 point 6 litre 8 vsigpic

                      Comment


                      • Hai ma ca da soarele si aici .. deci suntem 3 sigur.. Eu , Abu ,dreamster e bine

                        Comment


                        • hai lasa ca o sa tina fara ploaie cat stam noi acolo,tocmai am fost la un gratar intre reprizele de ploaie si a fost frumosne descurcam...

                          Comment


                          • Urata vreme ... dar na,ce sa facem,nu putem sa le avem pe toate...asta este,la mai multe intalniri si mai multi membrii.
                            1 point 6 litre 8 vsigpic

                            Comment


                            • Am ajuns si eu acasa. A fost frumos la intalnirea de azi. Am incins si o miutza, care m-a obosit tare Am fost destule masini. Nu ma asteptam. Si membri noi, ceea ce este foarte bine.
                              Mai rau a fost cu incidentele de pe drum la intoarcere cu Dreamster ...dar asta e ....
                              sigpic

                              Comment


                              • da Dreamster"condoleante",ti'am zis si la intalnire esti full de baniai un noroc de ei fantastic;si la mai multe intalniri de genu asta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google