Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai lasa ca nici data trecuta nu a fost o lista prea reusita si au fost ceva oameni.

    Comment


    • Scuze baieti dar azi n-a fost sa fie .. imi pare rau

      Comment


      • Cum a iesit pana la urma intalnirea??
        Eu am suferint o entorsa la glezna si am ramas imobilizat.

        Propun ca urmatoarea intalnire sa o facem undeva la padure un gratarel ceva... ati vazut ce frumos a iesit atunci.Sa vorbim din timp sa stie toata lumea ca sa poata fi prezenta.Trebuie sa fim prezenti majoritatea cel putin 15 masini. Parerea mea

        Comment


        • intalnirea a fost superba am fost in total undeva adunati 5 masini...

          Comment


          • DE AZI INAINTE INTALNIREA ESTE IN FIECARE SAMBATA LA ORA 12 SALA SPORTURILOR ....cine vrea sa vina e...OK! cine nu poate sa vina ...ramane ca pana acum ...anuntati ! RAMANE STABILITA ASA !!!!

            Comment


            • da,in fiecare sambata cred ca este ok,oricum eu merg pe la sala destul de des...nu asa dimineata dar trec pe acolo mai mereu

              Comment


              • asa e cel mai bine, sper ca sambata sa va arat si eu ceva interesant. asta daca imi soseste coletul la timp.
                sigpicKiss FM cu personalitate.

                Comment


                • Postati in sectiuni corespunzatoare ;)

                  Comment


                  • Nu am cum nici sambata asta sa ma prezint... muncesc frate! nu e posibil asa ceva...
                    1 point 6 litre 8 vsigpic

                    Comment


                    • scuze GMC, sper numai sa nu ploua sambata
                      sigpicKiss FM cu personalitate.

                      Comment


                      • gmc intalnirea chiar la 12 trebuie sa fie, ca eu de obicei lucrez sambata. sambata asta nu ajung ca lucrez pana la 15:30.
                        sigpicKiss FM cu personalitate.

                        Comment


                        • Ok o sa fiu si eu prezent sambata la 12 la sala ...ca nu v-am mai vazut de mult

                          Comment


                          • sper sa ajung si eu sambata pe acolo un pic,am programare la service la 10 ,dar poate termina si ei pana pe la vreo 12.

                            Comment


                            • salutari LCPloiesti, marti, pe 11, am fost in treacat prin ploiesti si m-am intalnit in trafic cu 2 colegi de prin zona. unu cu numere de PH, xenon logan berlina albastra, la intrarea dinspre Buzau, cu care m-am si salutat, si un MCV rosu,numere de Bucuresti, cam tot pe acolo, dar mai in oras, astepta sa faca stanga de pe principala, si pana sa-l salut am trecut de el.
                              nice ca ati inceput si voi sa va intalniti, si mai ales ca ati inceput sa aveti sigla pe parbriz sa ne vedem prin trafic
                              bafta in continuare!
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • gasesc pe cineva azi pe la sala mai baieti?

                                am mers azi la sala am asteptat pana la 12:12,nu a aparut nimeni apoi am mers m'am gasit cu skilex,dar la intersectie la ceoceanu am vazut un logan cu stickere pe el ,un gri cenusiu,2 baieti, dar nu prea am "batut" bine cu ochii pentru ca era aglomeratie.
                                Last edited by Dreamer; 16 May 2009, 14:37. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google