Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hopa mai traieste Mihaitza, nu e vb de incins atmosfera dar se cam certau degeaba, a fost mai mult o neintelegere. Noul nostru coleg(pygmalion) nu a citit posturile cu intalnirea care a avut loc sambata si a venit duminica si atata tot.
    sigpicKiss FM cu personalitate.

    Comment


    • Originally posted by Pygmalion View Post
      hei peruzzi daca si in club exista o organizare mai buna, org de intalniri nu lasa pe toti sa puna datele de intalniri, si la intalnire sti ca se vine la fix, dar nu am putut ajunge si nu cred aveai u ca persoana sa imi arati ceva interesant. vreu sa intru in club ca intr-o comuniune nu cu luari peste picior. oki
      nu fi suparat e caldura mare lumea ie mai incinsa de la caldura
      monentan daca citeai tot theadul aflai ca nu prea mai avem organizator de fapt il avem pe pus cu forta inca[ si sper si pe viitor sa ramina totv el] pe GMC
      vor mai fi intilniri si credema toti sunt baieti buni nuti va parea rau sai cunosti
      baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

      Comment


      • simbata este posibil sa vin si eu
        dar de regula mi-am propus sa nu mai promit numic si sa vin decit invers
        dar oricum ne vedem simbata
        http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

        Comment


        • Io imi cer scuze si de data asta .. dar in noaptea asta plec la mare si ma intorc saptamana cealalta .. sper sa vin la urmatoarea ..

          Comment


          • Revin cu un update , sambata plec la munte daca ajung acasa pana in ora 19 sunt si eu acolo la microbuze ;)

            Comment


            • voi imi spuneti sa citesc tot thead dar cand am lasat mesaj am lasat si 2 nr de tel in caz de sa schimba ceva ref la intalnire. dar in fine prb mea ca nu am citit tot ce era pe forum.
              o sa incerc sa vin sambata daca se tine intalnirea

              Comment


              • Vine cineva sambata sau nu, sa stiu sa nu ma trezesc singur acolo.
                sigpicKiss FM cu personalitate.

                Comment


                • ma bucur ca ati binevoit sa veniti la intalnire.
                  sigpicKiss FM cu personalitate.

                  Comment


                  • ma cand ne mai strangem si noi mai multi asa cum am fost pe 8 iunie(prima mea intalnire)??ne intalnim undeva si de acolo mergem undeva la un gratar,un tenis cv,ca e frumos afara.duminica asta ce planuri aveti?sau preferati sambata?mai inviati si voi pe forumul asta!!!!mortaciunilor!!!!))

                    Comment


                    • Eu de pe 31 pana pe 10 aug plec in concediu ..

                      Comment


                      • Eu unul cred ca nu mai vin ca si asa clubul asta sa dus de rapa, nimeni nu mai vrea sa vina la intalniri nu se mai posteaza nimic. Asa ca nu are rost sa zic ca vin si sa nu apar la intalniri cum au facut niste colegi de ai nostri.
                        sigpicKiss FM cu personalitate.

                        Comment


                        • pii nu a mai postat nineni ca vine
                          dupa cum vezi majoritatea pleaca in concedii
                          daca ne stringem mai multi ne intilnim
                          intii trebuie facuta o propunere de intilnire iar daca sunt doritori mergem
                          nu cred ca intilnirile furger ne caracterizeaza
                          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                          Comment


                          • Degeaba postezi din timp sa faci o intalnire daca la sfarsitul saptamanii nu vine nimeni. Dar nu are rost sa ne certam acum. Ar trebuii sa alegem un organizator pt ca GMC-ul vad ca nu se mai ocupa de clubul acesta.
                            sigpicKiss FM cu personalitate.

                            Comment


                            • Eu deocamdata de o perioada buna de timp sunt in gaura cu banii,nu vreau sa renunt la intalniri,e ok,a fost frumos si cand ati venit la Campina,Paltinu si la Ploiesti la sala a fost bine...cum imi revin putin cu banii o sa revin si la intalniri.
                              Sper ca totul sa fie ok ca ar fi pacat...
                              1 point 6 litre 8 vsigpic

                              Comment


                              • Io cand am zis ca nu este niki un fel de org in clubul acesta m-ati luat la misto.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google