Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok Mihaitza. Haidete sa ne mobilizam si noi fratilor. Ori este alba ori este neagra . Cine vrea sa se tina de club atunci cand o sa fie inregistrat ....Vreau sa va vad ! ;) spuneti in tread-ul special creeat daca sunteti de acord. urm intalnire va fi pe 15 august adica sambata la ora 12 ziua .

    Comment


    • maine se mai face ceva?ne mai intalnim la nord?

      Comment


      • Se mai aude ceva cu Inreg Clubului?

        Comment


        • vino simbata si vei afla
          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

          Comment


          • cand e pana la urma intalnirea lcp daca e candidez eu pt organizator de intalniri daca se poate poate facem si noi un drum sa ne intalnim cu baietii din lcb sau ii chemam aici ca vin sa ne organizam si noi muma bn
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Nu ti-se pare ca ai cam mult tupeu sli_waz, nici macar nu te cunoastem si vrei sa devii organizator?
              sigpicKiss FM cu personalitate.

              Comment


              • nu am tupeu dar vreau ca si in ploieesti sa mearga bn adic a se zice o zi vin toti ca cei din bucuresti
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • unde e gmc? ce mai stiti de el?

                  Comment


                  • apropo SLI_WAZ cand eu o sa mor tu o sa fi organizator . Iar cand tu te prezinti la intalniri fara sa anunti ORAGANIZATOR! adik pe mine nu faci parte din acest club daca te doare la bascheti . EU si MIR nu am plecat ca nu a mai fost inca 1 masina macar . Si ma trezesc ca sunt reprezentat de un oarecare membru care eu niciodata nu l-am vazut la intalniri . Asa ca te rog eu frumos TERMINA CU ABERATIILE ! Esti bine venit si la intalnirile din Ploiesti ;) asta daca vrei sa mai faci parte din clubu nostru inregistrat in curand sub denumirea de LOGAN CLUB PLOIESTI ! CITESTE TOATE THREADURILE ;)

                    BAIETII SI EU : Iti multumim ca existi :P

                    Comment


                    • macar de s-ar face si la noi intalniri cum fac cei din celelalte judete,ar fi bine,bun venit si pe la noi sli_waz,dar la faza cu organizatoru nu o sa accepte nimeni,mai ales ca nu te stim.te asteptam la intalniri.ma rai mai sunteti ma,a gresit omu,nu ii dam in cap acum -o sa avem si ocazia asta cand o sa calce din nou strambP -oricum sambata am nunta fratelui+ciorba si maneaua de a 2-a zi,nu o sa am cum sa ajung saptamama asta la intalniri

                      Comment


                      • Sambata nunta ? este SF. MARIE si nu se fac nunti ...da nu e problema ....nu se face nimic sambata;)

                        Comment


                        • deci pina la urma simbata SE ANULEAZA INTILNIREA
                          cei carora au cerut inbunatatiri sa ma caute pe pm si o rezolvam
                          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                          Comment


                          • pana la urma sambata nu se mai face nicio intalnire?
                            sigpicKiss FM cu personalitate.

                            Comment


                            • da bogdane,GMC e plecat iar noi 2 suntem cu nuntile

                              Comment


                              • donsoare de onoare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google