Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DA dreamer vrei cumva sa fii cavalerul meu de onoare.
    sigpicKiss FM cu personalitate.

    Comment


    • nu ca ejti "consumatoare" de bauturi alcoolice si ma duci la sapa de lemn,sau Doamne fereste ma iei la bataie daca te imbeti...m'alergi pe la nunta pacolo

      Comment


      • Maine se mai face vreo intalnire sau nu? Dati si voi un semn de viata sau ceva acolo sa stie si omu daca mai traiti sau nu. De GMC ce stiti, a venit din Italia?
        sigpicKiss FM cu personalitate.

        Comment


        • poi facem,sa ne strangem cativa si se face,daca mai vin cativa sa lase aici un post si ne vedem diseara la 6 la nord la microbuze

          marieneeeeee am gasit motor 1.6 16v de logan la dezmembrari,rulaj 9000km la 1000e

          Comment


          • Sa moara masa .. zici ca nici nu mai exista clubul asta .. aiurea ..

            Originally posted by nonameyet View Post
            poi facem,sa ne strangem cativa si se face,daca mai vin cativa sa lase aici un post si ne vedem diseara la 6 la nord la microbuze

            marieneeeeee am gasit motor 1.6 16v de logan la dezmembrari,rulaj 9000km la 1000e
            Acum vreo 3 saptamani ..ceva de genu .. am dat eu un 1.6 16v pe 2000 ron .. il aveam de pe un megane lovit .. gmc il stie .. daca nu vorbiti .. motorul era impecabil ..
            Last edited by MihaitzaMCV; 23 August 2009, 21:01. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • te sfatuiesc un motor de 1,5 DCI ;) merge preparat mai bine k unu pe benzina + ca iti ofera mai multa putere turbina ;)

              Comment


              • Dl GMC .. vedeti ca sunteti off-topic .. va rog sa aveti mai multa grija urmatoarea data .. asta e primul avertisment .. h3h3h3h3h3


                Si acum chestii mai serioase .. multumim tuturor colegilor care au fost ieri la intalnire .. in primul rand imi multumesc mie .. iar apoi lui Marian .. Cezar si lui Mihai Pygmalion .. si tuturor navetistilor care trec prin autogara de la ratp .. :P

                Comment


                • no bn ma mihaitza,ma mai prinzi tu p mn la intalniri....de mic ce sunt m-ai si uitat...

                  Comment


                  • Mai citeste o data postul meu si o sa vezi ca apare si numele de cezar .. :PP .. e mai usor decat "nonameyet"

                    Comment


                    • mai fratilor se mai fac intalniri si pe la noi pe aici, ca eu am lipsit dar vad ca nici voi nu prea ati fost pe aici.
                      sigpicKiss FM cu personalitate.

                      Comment


                      • GMC .. cu toate ca cred ca o sa imi iau iar vreun ban .. ce plm faci ???? .. ca nu mai traieste clubul asta in plm .. ce organizator ejti ma tu ?? .. cred ca maine vin pe la tine si iti dezumflu rotile .. ca nu se mai ocupa nimeni pe aici de nimik .. nici de intalniri .. nici de inregistrari .. si asa isi baga toti pla in el de club .. (((((

                        Comment


                        • Mihaitza nici ca se putea mai bine zice, eu zic sa facem sambata o intalnire fara Dl GMC pe la ora 18.00, ce ziceti?

                          Comment


                          • Mai baieti mai facem sin noi dalea ca intalnirile, GMC ce doamne iartama faci nu mai dai si tu nici un semn de viata?
                            sigpicKiss FM cu personalitate.

                            Comment


                            • Ar fi buna o intalnire ... dar sa vedem cati vor .. sa nu ne trezim ca suntem vreo 3 masini .. GMC daca e in oras o sa vina si el .. cum ai zis si tu peppy .. hai sa incercam maine la ora 18.00 .. daca are cineva vreo alta idee mai buna ... sau cine as vrea sa vina sa confirme dinainte .. si la intalnirea asta nu se cere bani .. de data asta :PP



                              Mariane nu te supara pe mine .. dar se duce in plm de rapa clubul asta .. ca a ramas doar numele de el !!

                              Comment


                              • mai baieti, yo sunt nou pe aici si knd s'o face intalnire as vrea s vin si yo dak se poate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google