Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-a retinut ziua si ora !!! Sa speram ca voi putea veni si eu. Ca de cand ma chinui sa ajung si eu .

    Comment


    • Eu imi cer scuze , dar azi nu pot veni la intalnire pentru ca e ziua nasii mele de cununie .. si nu am cum sa lipsesc .. toate cele bune ..

      Comment


      • imi pare rau ca nu am putut ajunge da' am lovit masina

        Comment


        • naspa 60cri e rau sau e usor
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • nu e rau .. aripa e mai "urata"

            Comment


            • Măi Logan-iştilor !!!
              Când am reuşit şi eu să vin şi abia aşteptam să cunosc câţi mai mulţi "fraţi" , nu prea veniră nimeni.
              Nu am fost decât 5 bărzăuni în total.
              Aveţi grijă ce faceţi în viitor, dacă vreţi să vă fac cinste cu câte o gogoaşă caldă.
              Parol !!!

              Comment


              • Salutare tuturor ploiestenilor loganisti si nu numai.

                Vreau sa va zic ceva. Cunosc un tip ce face antifonari profesionale. Adica: Eu am fost si mi-a dat cu ceara anticoroziva (este spaciala pt asa ceva)multa prin lonjeroane, praguri, usi (inclusiv cele din spate - batante). Super lucrare. Antifonarea mai consta in vopsirea cu ceara si intaritor pe taoata partea inferioara a masinii, baga ceara in capota, usi stalpi praguri lonjeroane. Daca faci aceasta lucrare nu are cum sa se mai atinga rugina de masina ta. Va spun eu, e super lucrarea si merita toti banii. 200...250 lei, cu tot cu materiale.
                Last edited by adicata2003; 5 December 2009, 23:24.

                Comment


                • Domnilor, suntem invitati sa organizam o intalnire la Poliserv, ce ziceti acceptam?
                  Eu personal zic ca ar fi benefic pentru noi toti, o sa reusim sa ne spunem problemele referitor la prestatiile din service.
                  Astept opinii mai ales de la organizator

                  Comment


                  • Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, sa aveti parte de multa caldura in suflet si in casa, bucurie in inima si multa sanatate si putere de munca. La multi ani !

                    Comment


                    • va astept pe toti
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • DA PEPI ! acceptam ;)....vb cu omu de acolo si stabilim ce si cum .....sper sa ne vedem pana in Craciun sa ne uram si noi SARBATORI FERICITE cum zice si MIHAITZ ;)

                        Mihaita am vb cu Cristi ...si a zis cand are timp te pune CO si pe forum. OFICIAL MIHAITZA A CASTIGAT ACEST STATUT PRIN ALEGERILE VOASTRE . Zic sa ii uram BAFTA in continuare ! Cinstea si mititeii ii asteptam la urm intalnire )
                        Last edited by PH-16-GMC; 9 December 2009, 08:55. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Felicitari,Mihai!

                          Comment


                          • bravo Mihaitza

                            Comment


                            • cind va mai intilniti ,as vrea sa vin si eu

                              Comment


                              • Cred ca saptamana viitoare,duminica va fi intalnirea.Dar asteptam sa ne anunte Mihai sau GMC.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google