Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari Mihaitza! Sper sa faci treba buna cu clubul acesta si sa mai inviorezi si tu putin atmosfera din club asa cum a facut si GMC-ul.
    sigpicKiss FM cu personalitate.

    Comment


    • Intalnire Logan Club Ploiesti in data de 19.12.2009 la Poliserv - reprezentanta Dacia ( iesirea spre Buzau ) la o

      Intalnire Logan Club Ploiesti in data de 19.12.2009 la Poliserv - reprezentanta Dacia ( iesirea spre Buzau ) la orele 13 - 14 .
      La intalnire va participa directorul de la Poliserv si inginerii din service . Avem rugamintea sa participam cat mai multi , deoarece sunt nijte chestii care ne intereseaza direct pe toti , pt ca pe viitor am putea avea nijte preturi mai bune la nijte servicii autorizate !!
      Intalnirea cu reprezentantii Poliserv a fost programata de PeppyXXl - Gabi - si e prima intalnire mai serioasa !!

      Si multumesc tuturor pt vorbele de bine .. la urmatoarea intalnire dau o bere .. sau suc ..
      Last edited by MihaitzaMCV; 13 December 2009, 15:11. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Intalnire si lista pentru sambata 19.12.2009
        Dragi loganisti si forumisti ... Sambata pe 19 vreau sa fim prezenti la ultima intalnire din acest an .IN NUMAR CAT MAI MARE !!! intalnirea va avea loc la Poliserv la ora 13:00 da? Va astept acolo impreuna cu Mihaitza si Pepi . Pe timpul iernii nu vor mai fi intalnirile l 2 saptamani zic eu ....voi alegeti c ar mai trebui sch pe aici ....DECI INCEPE ASA :
        1:PH-16-GMC .....
        2:.......
        3:.......

        continuati cei care sunteti siguri ca puteti veni ! VA multumesc .


        CU RESPECT GMC;)

        Comment


        • 1:PH-16-GMC
          2:PEPYXXL
          3:.......
          Asteptam urmatorii, neaparat ca sa nu punem oamenii aceia pe foc degeaba

          Comment


          • 1:PH-16-GMC
            2:PEPYXXL
            3 sly_waz
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Si io ma bag .. dar nu cred ca e cazul de data asta .. pt ca nu cred ca o sa fim prezenti prea multi .. Mariane ar trebui sa iei o decizie cu pepy si sa anulezi .. ca sa nu ne facem de rusine .. plm ..

              Comment


              • poate mai vin oamenii fara sa se anunte .DEci in fata la poliserv la intrare ?
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • Baieti eu nu pot sa vin ca ies dimineata pe 19. Imi pare rau ca nu pot ajunge nici de data asta.
                  sigpicKiss FM cu personalitate.

                  Comment


                  • Dragi colegi,sincer eu unul nu pot veni, iar la vremea care este afară, la cum arată drumurile şi după cum văd că se "grăbesc" logan-iştii ploieşteni să se înscrie pentru întâlnirea de sâmbătă , nu ştiu dacă veţi fi mai mulţi de cinci. Ca să nu ne facem de râs la oamenii de la Poliserv eu aş propune să amânăm această întâlnire pentru o altă dată, pentru că şi eu aş vrea să fiu prezent la o astfel de întâlnire cu specialişti în domeniu. Salutări tuturor !!!

                    Comment


                    • Chestia este ca asta teoretic , este o intalnire mai serioasa .. si oamenii aia din service stau peste program numai pentru noi ,.. iar daca aparem vreo 5-10 insi deja nu mai parem un club serios .. si daca vreodata o sa ai nevoie de ei , o sa te cam ia in deradere .. parerea mea .. daca nu se inscrie mai mult de 15 pe forum eu nu vin .. asta fac eu .. restul e treaba lor ..

                      Comment


                      • se mai tine intalnirea ?
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • prezent si eu azi la poliserv

                          m-am dat prezent la intilnire si am si ajuns
                          am fost dor 3 dar sincer va spun ca ati pierdut o intilnire la care trebuia , dupa cum bine spunea MIHAITA, PREZENTA OBLIGATORIE
                          DAR POATE DATA VIITOARE
                          oricum multumim celor de la POLISERV pentru amabilitate si pentru timpul acordat
                          pentru GABI toata stima pentru progamarea acestei intilniri si pentru toti loganistii si nu numai SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI
                          Last edited by mirita adrian; 19 December 2009, 17:44. Reason: Automerged Doublepost
                          http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                          Comment


                          • salut baieti
                            care ati fost la intilnire la poliserv ..de ce intreb ati vorbit cu cineva de acolo....

                            Comment


                            • am fost 3 insi i am vorbit cu conducerea depre logan si anumite facilitati pt membrii oficiali ai clubului .Trebuia sa veniti mai mult pt ca a fost o intalnire interesanta da o sa mai fie alte ocaziii .sarbatori fericite un an nou cu inpliniri si la anu sa fim mai multi la intalniri si sa strangem cati mai multi loganisti si conduceti cu grija ca e naspa afara
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • La multi ani si sarbatori fericite
                                http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google