Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sarbatori fericite !!! Si grija cu purcelul

    Comment


    • salut tuturor.as avea si eu o intrebare pentru cine stie cum se poate cumpara niste distantiere de roti ptr logan berlina?si de unde?la noi in ploiesti exista pe undeva?sunt bune ce stiti? SARBATORI FERICITE TUTUROR. LA MULTI ANI.

      Comment


      • salut.
        am si eu nevoie de o informatie,daca ma poate ajuta cineva.
        aveti idee pe unde pot gasi si eu filtru de carbon de la un logan 1,4.s-a spart si am nevoie de el urgent......
        ms mult si SARBATORI FERICITE
        montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

        Comment


        • Va dorec sa aveti un Craciun de vis !!
          Craciun Fericit !!

          Comment


          • Craciun Fericit!!!
            sigpicKiss FM cu personalitate.

            Comment


            • Craciun fericit !

              Comment


              • Sarbatori fericite, la multi ani si multa fericire !!!
                sigpic

                Comment


                • Craciun fericit tuturor ho ho ho!!!!!!!!!!!
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • Craciun fericit , sa aveti parte de ce vreti voi!
                    1 point 6 litre 8 vsigpic

                    Comment


                    • Ca sa beneficiem de unele avantaje ar fi bine ca macar atunci cand se pot aduce unele beneficii membrilor logan club sa se implice mai multi membri...
                      Eu cred ca imaginea clubului e afectata daca nici atunci cand se fac anumite intalniri oficiale nu se pot prenzenta un numar mai mare de 3 membri si nu cred ca vremea de afara e vinovata....
                      sigpic

                      Comment


                      • cazu meu
                        daca nu stiu din timp de intilnire nu pot sa ajung
                        de obicei agenda mea este incarcata iar simbata este rezervata
                        si da, vremea a fost si ia o problema , in loc sa fac 4 ore pentru un drum la bucuresti am facut 8 ore
                        imi pare rau ca nu am reusit sa vin dar nu cred ca este frumos sa dam cu bulgari de zapada in cei care nu au venit sa nu uitam ca azi e totusi craciunul [ a treia zii, preteni stiu de ce ]
                        baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                        Comment


                        • Originally posted by ciprianeduard View Post
                          Ca sa beneficiem de unele avantaje ar fi bine ca macar atunci cand se pot aduce unele beneficii membrilor logan club sa se implice mai multi membri...
                          Eu cred ca imaginea clubului e afectata daca nici atunci cand se fac anumite intalniri oficiale nu se pot prenzenta un numar mai mare de 3 membri si nu cred ca vremea de afara e vinovata....
                          Parerea mea e ca vremea a fost cel mai mare impediment .. pt ca la ultimele 5-10 intalniri , de fircare data au fost prezenti cel putin 15 masini .. iar in al doilea rand ce stii tu de beneficii care le ai in interiorul clubului daca nu ai fost prezent la nici o intalnire ( sau cel putin nu te stiu eu ) .. daca ai sa te prezinti la intalniri si o sa spui ca ai nevoie de ceva .. sunt sigur ca cineva se va oferi sa te ajute .. si te va indruma undeva bine ..
                          Sper sa nu mi-o iei in nume de rau , dar nu trebuie sa faci unele afirmatii daca nu ai habar de ce se intampla !!

                          Comment


                          • in ploiesti nu se tin intalniri?? organizam noi ploiestenii:>

                            Comment


                            • Originally posted by Ph 62 MrY View Post
                              in ploiesti nu se tin intalniri?? organizam noi ploiestenii:>
                              Salut ! Ba da se tin intalniri .. dar acum fiind cu revelionul si cu sarbatorile probabil ca cel mai sigur o sa facem o intalnire prin ianuarie si ejti binevenit !!
                              Cel mai bine ar fi sa lasi un numar de telefon si o sa primesti un mesaj cand o sa facem urmatoarea intalnire !!

                              Comment


                              • Nu fi asa sigur ca habar n-am....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google