Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ALOHAAA! ESTE CRACIUNU ....REVELIONUL ....voi va contrati aici daca lipsesc eu ? A REAPARUT URSUUUUUU .. voi vreti sa va pap? PTR INTALNIRI: se fac dupa sarbatori cand omu e satul cu burta plina si plin de viata si are multe de povestit. Cine vine in Noaptea de rev pe partie sa ma anunte printr-un telefon. Eu va doresc SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI!!! Si fie ca anul nou ce vine sa ne aduca la toti tot ceea ce ne dorim noi . Sanatate, bani , fericire si iubire !

    LA MULTI ANI !!!

    cu respect : GMC

    Mihaitza ai urmarit evolutia ta ca membru pana acum ? daca nu ....URMARESTE-O PE ASTA CARE O AI ) SA DAI DE BAUT LA TOT LOGAN CLUB ))
    Last edited by PH-16-GMC; 29 December 2009, 16:04. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • La prima intalnire dau o lada de bere .. cine bea bea .. cine nu ia acasa .. La Multi Ani tuturor !!

      Comment


      • "La mulţi ani !" tuturor logan-iştilor din Ploieşti.
        Să fiţi sănătoşi şi plini de iubire.
        Mult noroc în anul 2010 şi cât mai puţine probleme tehnice !
        P.S. Pentru membri "bugetari" adică ăia care lucraţi la stat - să trăiţi mai bine, că anul care vine nu prea vă văd bine !

        Comment


        • La Multi Ani si un An Nou Fericit si fara nici un fel de incidente rutiere !!
          P.S. : Bai Nic , nu trebuia sa le strici si ultima zi din an .. ca oricum sunt constienti si ei de e o sa fie )))))))))

          Comment


          • La Multi Ani!

            Comment


            • La Multi Ani si un An Nou fericit si plin numai d bucurii si fericire...si bineintels fara incidente rutiere qm a zis si Mihaitza

              Comment


              • Lasati o parte din lumina artificiilor aprinse in noaptea anului Nou sa va lumineze.
                Fie ca anul care vine sa fie pentru dumneavoastra o punte spre ceva mai bun, mai luminos.
                "La Multi Ani"
                Anul Nou sa va daruiasca sanatate, pace in suflet si prosperitate pentru dumneavoastra si familie.
                "La Multi Ani"
                Cu ocazia Anului Nou primiti din partea Membrilor Logan Club Mioveni un sincer "La Multi Ani", tot ce va este de folos sa se realizeze si nimic sa nu va innoureze "cerul" senin al vietii!
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • Happy New Year !!

                  Sa fie plin de belsug pt toti si la cat mai multe intalniri !!

                  Comment


                  • cand va fi urmatoare intalnire si unde?????
                    o sa fac tot posibilul sa ajung,pana acum nu am ajuns ca am avut probleme cu masina(prima zapada...........)
                    nu conteaza cati or sa vina eu promit ca o sa fie prezent..........
                    va salut cu respect
                    montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                    Comment


                    • Eu unul weekendul asta nu am cum sa vin ca plec la Bran vreo 3 zile .. dar daca Marian nu vine cu alte idee eu zic sa facem saptamana cealalta .. si sa hotaram atunci cand sa facem sambata sau duminca ..

                      Comment


                      • pai cand va fi intalnirea mai bn la 2 saptamani care vin bine care nu se scuza e mai bn ca asa nu merge daca pleci tu e treaba ta te scuzi si te intelegem dar poate ceilalti poate vor sa vina
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • Organizeaza tu sli o intalnire .. si vb si cu Marian .. ca de asta e organizator sa il intrebam si pe el .. si sa vina cat mai multi .. pe mine ma bucura ca vreti sa ne intalnim .. inseamna ca devenim un grup ..

                          Comment


                          • eu zic bn daca este de acord si GMG sa hotaram ziua ori sambata ori duminica si sa ne intalnim tot la 2 saptamani poate unii nu pot sa vina saptamana asta de exemplu si vin peste 2 saptamani dar aceste intalniri sa fie fixe adica sa facem un calendar cu zilele de intalnire asta e propunerea mea astept raspunsuri privind ziua si daca sunteti de acord cu ce am zis eu .bafta si atentie mare pe zapada asta
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • Da Sli e buna si ideea ta .. singura parte proasta , parerea mea .. e ca romanul nostru e mult prea lejer sa iasa din casa daca e vreme urata ( si ma includ si pe mine ) .. totusi eu zic sa incercam sa facem si ca tine .. dar vorbeste cu Marian ..

                              Pana una alta .. am vb cu marian .. si am zis in felul urmator :


                              Intalnire Logan Club Ploiesti sambata 16.01.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !!
                              Prezenta obligatorie ca sa incepem anul bine !!



                              P.S. : Daca nu e in regula ora asta pt mai multi colegi , veniti cu alta propunere , deoarece avem timp sa mai schimbam ora .. nu e problema !!
                              Last edited by MihaitzaMCV; 5 January 2010, 22:45. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • pentru mine e ok sa vina mai multi sa discutam
                                vopsitorie preturi bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google