Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am trimis!

    Comment


    • Vedeti ca sunteti off-topic .. discutiile astea le postati in alte threaduri special deschise .. fara suparare si fara rautate v-o zic !!
      Respect

      Intalnire Logan Club Ploiesti sambata 13.02.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor !! Sucuri gratis .. si de data asta
      Last edited by MihaitzaMCV; 12 February 2010, 12:56. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Nu sunt genul de om care se da inapoi .. dar cred ca intalnirea de azi o sa o anulam .. ca nu cred ca-i convine cuiva sa stea in ploaie ..
        Happy Valentine`s Day !! .. si ne vedem la urmatoarea intalnire !!

        Comment


        • a dat-o in ninsoare si avem la sala unde sa stam pe scarite

          a stat ploaia sa vedem daca mai incepe
          Last edited by sli_waz; 13 February 2010, 11:39. Reason: Automerged Doublepost
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • poi bine ma!acum cand vroiam si eu sa vin???ce mama dracu?mergem la o cafea tot e frig,astia care stiti zona pe acolo la sala sporturilor dati idee de o terasa ceva si mergem sa mai vb si noi la o cafea ceva,ce ploaie....spalatorie auto naturala

            Comment


            • sa inteleg ca azi nu ne mai vedem ?

              Comment


              • Ba da .. se tine .. sa speram ca ne intalnimk cativa ..

                Comment


                • intalnirea se tine asa ca veniti Eu o sa fiu acolo
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • Daca mai exista doritori pt regionala sa zica acum .. sau mai tarziu :P .. eu unul ma duc .. cine vrea sa vina tre sa dea 170 ron .. adik sa-i trimitem organizatorului din Brasov .. marti o sa ii trimit banii pt mine .. daca mai e cineva doritor ne intalnim si trimitem banii omului .. intalnirea e pe 27-28.02.2010 .. sper sa mai se gaseasca cineva ..

                    Si apropo .. puteti sa trimiteti prima oara un avans .. nu toata suma .. astept doritori .. sa nu ma duc singur
                    Last edited by MihaitzaMCV; 14 February 2010, 15:00. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • din pacate primi aviz negativ
                      daca reusesc sa scap vin duminica
                      baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                      Comment


                      • mergi pe 27 ca eu merg pe 28 din lipsa de fonduri pt cazare carea mai vina sa facem o lista
                        1 Mihaitza mcv
                        2 sli _waz pe 28
                        .....
                        .....
                        ....
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • care mai merge la brasov sa se treaca pe lista si sa stabilim ora si locatia e unde plecam pt ca trb sa ii asteptam si pe cei din bucuresti ca sa mergem mai multi va rog eu mult
                          vopsitorie preturi bune

                          Comment


                          • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 28.02.2010 ora 14.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !! Sper ca de data asta sa fiti prezenti in numar cat mai mare !! Sucuri gratis (in limita stocului disponibil )

                            Sper ca ora aleasa sa fie multumitoare pt toata lumea si sa pueti ajunge !!
                            Last edited by MihaitzaMCV; 16 February 2010, 18:49. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • pai pe 28 unii pleaca la brasov ... nu stiu cati or sa se stranga ...

                              Comment


                              • Eu nu mai merg sigur la Brasov .. ca sambata imi montez xenon si pe faruri si pe proiectoare )))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google