Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa inteleg ca ce am vorbit azi la telefon nu mai e valabil?

    Comment


    • Da .. imi pare rau .. chiar acum mi-am montat xenonul pe masina ..

      Comment


      • Si cat tea costat xenonul Mihatza???

        Comment


        • 60cri sigur mergi la brasov ca trebuie sa stabilim ora la care plecam
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • daca nu apare vreo problema, merg ... d'asta nu m-am trecut inca pe lista

            Comment


            • Xenonul m-a costat 320+50 ron montajul .. si e o chinezarie .. ca toate celelalte .. .. dar sunt multumit ..

              Comment


              • De unde l-ai luat de zici ca e chinezarie?Garantie cat ai la el?

                Comment


                • L-am luat de la un baiat de la Hiunday Club si are garantie un an .. si zic ca e chinezarie pt ca 99% sunt chinezarii

                  Comment


                  • baiatu cu CHP la numar?

                    Comment


                    • Intalnire Logan Club Ploiesti 28.02.2010 ora 14.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !! Asta e pt membrii care nu o sa participe la intalnirea regionala de la Brasov !! Sucuri gratis si de data asta .. si cafea calda de la Mmxalb ..

                      Daca o sa se anunte vreme frumoasa o sa merg si eu la Brasov .. dar daca o sa ploua nu o sa vin ..
                      Last edited by MihaitzaMCV; 20 February 2010, 18:09. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Si asta o fac cu riscul sa dorm pe pres in fata usii cand ma intorc

                        Comment


                        • sper sa imi treaca picioru intr-o saptamana sa merg si eu xD ... si chiar daca nu imi trece tot merg .. da' conduc batraneste

                          Comment


                          • bai la cat plecam duminica la regionala o ora sa asteptam si pe cei din bucureti sa mergem mai multi eu zic la 7 30
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 28.02.2010 ora 14.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !! Prezenta obligatorie .. aduc sucuri si seminte ..

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 28.02.2010 ora 14.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !! Prezenta obligatorie .. sucuri si seminte expirate
                                gratis ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google