Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • C sa fc Cisneg .....NU NE ESTE LOCUL AICI ;) Eu sa fiu sanatos ......dupa cum am mai spus si mai devreme . Cum imi sterg userul ?

    Comment


    • Felicitari pentru functie Dnl Mihaitza ;) Sa ma stergi de la mesaje ptr intalniri ca nu mai vin . Bafta in continuare tuturor si sa auzim numa de bine ;)

      Comment


      • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 14.03.2010 ora 14.00 la Sala Sporturilor !! Prezenta obligatorie !!
        Last edited by MihaitzaMCV; 9 March 2010, 19:04.

        Comment


        • V-ati vandut pe o cola ...NU E FRUMOS ;)

          Comment


          • va certati k chiorii! nu este frumos.

            Comment


            • NU MA CERT ! sa sti ca nu e frumos ce ai fc ;) ai demonstrat inca o data ca ai fc orice ptr a avea aceasta functie si ai ajuns sa ma vb la cristi xp ...sa te puna pe tine ....NU E FRUMOS .....si nu uita niciodata ca nu este vb numa de intalniri aici ;) BAIETII STIU MAI BINE !

              Comment


              • Orice mesaj care nu are legatura cu acest thread va fi sters !!
                Postati in threadurile corespunzatoare !!!

                Comment


                • doamne ajuta,ajung si eune vedem acolo

                  Comment


                  • Si dupa aia plecam la crama? ca eu am sofer....

                    Comment


                    • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 14.03.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor ! Prezenta necesara tuturor membrilor care sunt interesati de acest club !

                      P.S. : Va rog ca discutiile in contradictoriu sa aiba loc numai fata in fata , nu pe forum !
                      Last edited by MihaitzaMCV; 11 March 2010, 17:57.

                      Comment


                      • Baieti sunteti de acord sa fie intalnirea la ora 16 duminica ptr a ajunge si eu la fata locului ? Multumiri de intelegere .
                        Last edited by MihaitzaMCV; 11 March 2010, 17:56.

                        Comment


                        • La mine nu conteaza ora ca sunt liber duminica;)

                          Comment


                          • Hei, Mihaita, cum ramane? La 14.00 sau la 16.00 ? Nu de altceva dar pierd Debutul sezonului la F1 indiferent de ora la care ne intalnim. Deci la ce ora ne intalnim?

                            Comment


                            • Am modificat ora sa ne intalnim la 16.00 ca sa nu zica marian ca fac intentionat ! Scrie si mai sus !

                              Comment


                              • Mersi pentru intelegere tuturor. Ora intalnirii va fi 16:00 . La sala sporturilor olimpia .(parcare scoala de soferi)


                                cu respect gmc !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google