Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine e surprizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • eee.......o sa aflati cand o sa vina (daca o sa vina)
      montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

      Comment


      • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 28.03.2010 ora 14.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
        Membrii care participa la 5 intalniri consecutive ale clubului vor participa la o tombola care va avea ca premiu 10 litri de carburant !

        Comment


        • pfff.......nu putem sa facem intalnirea maine,ca duminica nu pot sa ajung.maine pe la 4 sant in ploiesti si nu am vrea sa ratez intalnirea........ce zici mihaitza?????
          montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

          Comment


          • Imi pare rau yzzazu .. dar nu putem sa schimbam ziua .. dar poate o sa ajungi la urmatoarea intalnire .. :

            Comment


            • salut baieti!am si eu o propunere:,,intalnirile la o ora spre sfarsitul zilei"cred eu ca toti membri au ceva de facut in ziua cu intalnirea.la mijlocul zilei toti sunt plecati...multi merg la rude , la gratar.....de ca a venit primavara....,altii lucreaza[chear si dumineca],unii au diferite treburi,altii se uita la F1 etc....eu pun pariu ca spre seara mult mai multi si-ar face timp si mai ales acum ca s-a marit ziua,toti spre seara s-ar aduna pt. intalnirea LCP. VOI CE PARERE AVETI?

              Comment


              • ok.imi pare rau ca nu pot sa ajung la intalnirea de maine.....
                va salut cu respect!!!
                montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                Comment


                • baieti maine nu vin . fiind floriile este si ziua mea ...imi pare rau ca nu ajung dar sarbatoresc in familie si nu e frumos sa plec..numai bine si mult soare maine la intal si cat mai multi.
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • La Multi Ani Bidepa !

                    Comment


                    • la multi ani bidepa!...plec dimineata. sper sa ma intorc de la slanic pana la 14.00.bafta baieti!tuturor celor ce-si serbeaza ziua maine,,LA MULTI ANI!"
                      Last edited by cristiancorbu; 27 March 2010, 23:16.

                      Comment


                      • multumesc baieti
                        sigpicLogan-Club-Ploiesti

                        Comment


                        • la multi ani bidepa,la multi ani toti celor care isi serbeaza ziua de nume.........
                          montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                          Comment


                          • Imi cer mii de scuze , dar azi nu pot ajunge la intalnire , deoarece am omis un lucru important .. e ziua lui soacramea .. si la 2 suntem invitati la masa . Si din cauza asta nu pot ajunge .. pt cine o sa ajunga ii rog sa faca o lista cu cei prezenti . Multumesc frumos !

                            Comment


                            • prezent azi le fac poze cu data mihaita
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • o sa ajung si eu doar pentru 15 minute.......mai mult nu pot sa stau
                                montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google