Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Paste Fericit tuturor Loganistilor!!!!!!!
    montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

    Comment


    • Paste Fericit Tuturor .. loganisti sau orice altceva .. si tineti minte ca in perioada asta trebuie sa fim mai buni unii cu altii .. asa ca mare grija in trafic !

      Comment


      • si din partea mea va urez Paste fericit tuturor.

        Comment


        • paste fericit si numai bine la toata lumea
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • Paste Fericit la toata lumea.

            Comment


            • Paste Fericit . tuturor loganistilor si din partea mea...si drum bun in trafic.
              passion 1.5 DCi

              Comment


              • Paste Fericit la toata lumea....mai putin ptr mine nu o sa fie k lucrez maine(

                Comment


                • Sper ca duminica sa fie frumos afara si sa mergem la un gratar pe undeva .. acum sa vedem cum se anunta vremea .. daca nu .. tot la sala ..

                  Comment


                  • Vad ca nimeni nu e incantat de ideea cu gratarul .. cel putin nu acum .. nu mai sunt lovele ???

                    Deci ..Intalnire Logan club Ploiesti duminica 11.04.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
                    Membrii care participa la 5 intalniri consecutive vor participa la o tombola care va avea ca premiu 10 litri de carburant !

                    Si apropo .. sucuri si seminte gratis ..

                    Comment


                    • Sper sa imi iau si eu masina pana duminica ca sa pot veni...ca o am in service

                      Comment


                      • si duminik iese lumea din casa si se indrepata spre sala.....;))

                        Comment


                        • Sa speram sa fie o vreme cat mai frumoasa .. sa facem si noi mai multe poze .

                          Comment


                          • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                            Sa speram sa fie o vreme cat mai frumoasa .. sa facem si noi mai multe poze .
                            mihaitza ma-m uitat la vreme si am vazut ca pe unele site scrie ca ploua ca burniteaza, la altele ca e inorat , acu sa vdm sa fie frumos, sa trezit si vwforum cik duminik la 12 acu sa vdm ca sunt nehotarati ca nush ce sa intamplat mai de mult si daia nu au mai facu ca cik sa citesc le ei la forum dar au naiba 292 de pagini ) oricum la duminik la 4 daca nu am nimic in prog vin cu cea mai mare palcere

                            Comment


                            • Intalnire Logan club Ploiesti duminica 11.04.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
                              Membrii care participa la 5 intalniri consecutive vor participa la o tombola care va avea ca premiu 10 litri de carburant !

                              Si apropo .. sucuri si seminte gratis .

                              Comment


                              • sa anuntat vreme foarte frumoasa duminica.
                                Last edited by MihaitzaMCV; 9 April 2010, 17:12. Reason: Sa fim mai optimisti ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google