Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zycu View Post
    Salut octavius, o intalnire mare nu am reusit sa facem doar cateva micutze De obicei sambata si duminica ne intalnim la sala. Ar fi bine daca ai veni si tu. Bafta
    Pai vin si eu daca imi spuneti o zi si o ora la care mergeti la sala. Poate facem o conferinta ceva pe mess ca sa discutam toti o data sa stabilim. Din pozele tale vad ca ati fost doar doi. La mai mare!

    Comment


    • Pozele nu sunt de la o intalnire oficiala . Am fost eu cu un prieten. Poze nu am de la nici o intalnire k nu prea vine lumea. Uite id meu k sa vb pe mess marius_zycu. Poate ne strangem shi noi incet cu incet . Salut
      fara linkuri externe

      Comment


      • Bine ai venit octavius. Cea mai mare intalnire in Ploiesti a fost cu 6 masini si asta s-a intamplat prin aprilie. De atunci au fost maxim 4. Ultima a fost acum 2 saptamani parca cu 3 masini(patru daca il pun la socoteala si pe zycu care a plecat inainte sa soseasca ceilalti 2 participanti). Treaba e ca eu intru in concediu de luni si stau 2 saptamani si n-o sa fiu in Ploiesti. Dar intalnirile pot continua. Oricum, tinem legatura: id mess bogdan17_o

        Comment


        • Dak tot nu-mi ziceti nimic de intilniri I'AM OUT boys . Succes la intilniri si la mai mare

          Comment


          • Mai cypi, poftim, stabilesc o data: sa zcicem 28 iunie (atunci pot eu, fiind plecat in concediu pana atunci).

            acum incep lista cu comfirmari:
            1.Bogdan1709


            acum continuati voi

            sper ca de data asta sa fim mult mai multi

            p.s. propuneti si locul de intalnire, desi cred ca sala sporturilor e cel mai bun loc

            Comment


            • 1.bogdan1709
              2. Laoreate1.4
              Last edited by bogdan1709; 13 June 2008, 15:37.

              Comment


              • haideti ca se poate. Sa fie cat mai mare...Stiu ca e peste 2 saptamani, dar poate pana atunci se mai inscriu si facem o intalnire ca lumea

                Comment


                • 1. Bogdan1709
                  2. Laoreate1.4
                  3. Zycu
                  fara linkuri externe

                  Comment


                  • Duminica 22 iunie veniti si voi la mioveni ?

                    eu incerc sa fac o intalnire comuna cu ei. daca ati veni si voi cred ca ar fi superr

                    Comment


                    • Originally posted by avionulnegru View Post
                      Duminica 22 iunie veniti si voi la mioveni ?

                      eu incerc sa fac o intalnire comuna cu ei. Daca ati veni si voi cred ca ar fi superr
                      cam greu la noi sa venim pana la mioveni, abia ne intalnim la noi in oras. Oricum ar fi bn o intalnire comuna. Bafta
                      fara linkuri externe

                      Comment


                      • Doar trei loganisti suntem in Ploiesti?
                        Last edited by laoreate1.4; 19 June 2008, 13:28.

                        Comment


                        • Intalnire 28-06-2008

                          Doar trei loganisti suntem in Ploiesti?

                          Comment


                          • Mai sunt si eu dar nu pot confirma ca pot veni pe data de 28 la intilnire (din motive de serviciu ,cu mod de lucru la ture)

                            Comment


                            • Suntem mai multi dar nu vor sa vina, nus ce za zic k la cate loganuri sunt in ploiesti... Poate nu au auzit de loganclub sau cn stie
                              fara linkuri externe

                              Comment


                              • Mai sunt 4 zile

                                Mai sunt 4 zile nu se inghesuie nimeni?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google