Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lista cu membrii prezenti azi :
    1.Je
    2.Marian GMC
    3.Bidepa
    4.Sli_Waz
    5.Mmaxalb
    6.Cristian Corbu
    7.Baiatu` de la Mizil (i-am uitat numele - scuze )
    8.Pygmalion
    9.Cry
    10.Zyku
    11.Alex BZN
    12.Noul PAD
    13.Sandu
    14.Milibey
    15.B-59-SKS
    16.Soryn23
    17. Nonameyet
    18. ...
    Multumim Unknown Racing pt participare !!


    La tombola de saptamana viitoare sunt inscrisi :

    1.Sli_waz
    2.Mmaxalb
    3.Zyku

    Si asta deoarece ei au fost cei care au participat la ultimele 5 intalniri fata absente !
    Last edited by MihaitzaMCV; 26 April 2010, 09:12.

    Comment


    • si eu am fost prezent azi. Logan gri PH 09 MLT

      Comment


      • Da .. imi cer scuze .. am modificat in lista

        Comment


        • Ciprian (de la mizil) , nu-i nnici o problema

          Comment


          • pe mine ca de obicei m-ai uitat....mereu pe ala mic...asta e discriminare

            Comment


            • mama cred k ma fac cu un plin ))
              fara linkuri externe

              Comment


              • la tine loganu tau are rezervor special de 10l?....ca mihaita a zis ca va da 10,...loganu tau de 250 de caluti)

                Comment


                • Imi cer scuze pe cei care am uitat sa ii trec in lista .. dar mi-am reparat greseala intre timp ..
                  Si da Zykule .. saptamana viitoare ai mari sanse sa castigi .. ca ati ramas doar 3 ..

                  Comment


                  • si cum sunt eu prieten bun cu tine Mihaitza in borcan o sa pui bilete numai cu numele lui Zycu si sunt curios cine o sa iasa??)) sa nu spui la nimeni ce am vb noi aici da??:P si atunci Zycu o sa fie castigator)

                    Comment


                    • BLAT......voi si cu gigi..bine gigi..gica tot pe acolo este)

                      Comment


                      • Bine Alex .. dai si tu diseara o shaorma .. si se rezolva .. ce ma doare gura ..

                        Comment


                        • nu merge o recuperare la prezente sa raman si eu in concursaduc scutire de la medic

                          Comment


                          • mai bine ati da 10l de ceva alcooale ..mai ales de curg ashea pe ceva tricouri ude ale unor promotese..alea pe care tot ameninta lumea ca le cheama sa faca paradaa))) .da o draq de benzina...ca si cu ea..si fara ea..la cum creste" inflatia..tare mi e ca pana se scoate din urna..pana se valideaza..pana se gaseste cea mai ok` combinatie"..te lasi pagubas..prea multa birocratie nene!)) insa..bafta! si..da i cu valiza" !! mai multe sanse de castig !!
                            SIC CUNNECTANDO REM

                            Comment


                            • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 9.05.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
                              Oferta Zilei : Sucuri si seminte gratis + Marea extragere
                              Prezenta obligatorie !!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google