Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost invers a ramas myr fara baterie si i-am dat eu curent
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • Originally posted by sli_waz View Post
      a fost invers a ramas myr fara baterie si i-am dat eu curent
      cu cat vinzi galeata de curent sau vinzi la kg?

      Comment


      • La el se da curentu la metru..depinde cat de lungi sunt firele))

        Comment


        • florin6234 daca esti interesat mai am pe stock niste curent dar la pungi de 268g+-2%

          Comment


          • Am revenit si eu .. ca am fost in renovari si nu am mai avut timp de internet .. aaaa .. si apropo .. vedeti ca sunteti off topic :P

            Comment


            • imi cer scuze in numele tuturor...)

              Comment


              • sorry ca n am prea mai aj pe la intalnirea precedenta..!! sa inteleg ca s o scumpit tariful la cele sms uri..sau..din ce am inteles o r fost alte cele situatii mai mult sau mai putin prevazute?..condoleante d-nu` presedinte!naspa mom c sa zic?!..si no`..sa speram ca o`r iesit destul de bine renovarile..)) la cum accesorizezi unele chestii...no`..acu` fiecare cu stilul caracteristic si personal )) no offense! sa speram ca ajung pe data aviatoare!!numai bine.!?
                SIC CUNNECTANDO REM

                Comment


                • mijto ultima intalnire .....ture pe bulevard ......resuscitari in forta ,ca na doar a stat inima la un logan P app erau kablurile mele )

                  Comment


                  • Spuneti si voi o data calendaristica.

                    Comment


                    • pai ultima intalnire a fost pe 18.07....si intalnirile sunt din 2 in 2 saptm...deci duminica acum 01.08.2010 ar trebui sa fie...sa vedem ce zice si mihaitza ca el este organizator
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • buna idee dar se pare ca majoritatea au treaba!

                        Comment


                        • Am primit un sms de la MIhaitza MCV ca se va vota un nou organizator...in primu rand nu inteleg de ce se schimba organizatoru cand el e de curand, inainte fiind co-organizator, nu are decat cateva luni si totul mergea binisor.
                          Asteptam niste lamuriri pe forum si variante de noi organizatori la care v-ati gandit.

                          Comment


                          • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 1.08.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor ! Prezenta obligatorie

                            Comment


                            • pentru prima datavin si eu

                              Comment


                              • hai ca vin si eu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google