Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ba esti bagabont ! .. Avem ditamai fotograful oficial al clubului sau vrei sa-i iei painea de la gura

    Comment


    • treaba cu filmuletul este tare....trebuia sa vina mai de mult ideea!poate organizam o drumetie prin zona odata cu toate masinile din club.sa fie prin judet,cu banere pe masini,dumineca,nu stiu....ar trebuii sa ne stie lumea nu ?un traseu de genul:ploiesti-valeni-slanic-campina-sinaia-predeal-ploiesti.
      Last edited by cristiancorbu; 23 September 2010, 23:05.

      Comment


      • Duminica 26.09.2010 intalnire Logan Club la ora 18 la Sala Sporturilor.

        @cristiancorbu..o sa discutam mai mult live la intalnire.
        sigpicLogan-Club-Ploiesti

        Comment


        • maine plec pana la Focsani
          sper sa ma intorc la timp sa vin si eu la intalnire
          nu stiu cat intarzii pe acolo
          http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

          Comment


          • azi am dat peste masinutza colegului Florinneny ...pe acolo stai sau erai in vizita de curtoazie?
            Attached Files
            sigpicLogan-Club-Ploiesti

            Comment


            • mie nu mi'ati facut poze la intalnire,si nici 60cry nu prea are

              Comment


              • da da..si eu am lipsesc din poze

                Comment


                • Acu vad ca nici eu nu sunt in poze .. asta e o conspiratie ..

                  Comment


                  • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                    Acu vad ca nici eu nu sunt in poze .. asta e o conspiratie ..
                    O sa patesti si tu ca GMC)) ...nu te mai trag in poze, usor usor nu te mai suna si hop odata o sa fiu eu coordonator/)

                    Comment


                    • Te mananca limba BZN-ule .. lasa ca ne vedem noi mai incolo ..

                      Comment


                      • Azi nu ajung ca sunt bolnav distractie placuta sa fîti sanatosi
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • Intalnirea de azi a fost ok!lume....etc.dar a venit unul si a facut valuri cu farurile lui...frumoase![MYR-ul].insanatosire grabnica lui liviu[sli-vaz] te asteptam la urmatoarea intalnire.

                          Comment


                          • imi cer scuze pentru cei care n-au fost pozati saptm trecuta....ne-am gandit prea tarziu si am facut abia la cei care mai erau.
                            pozele de azi sunt mai jos....felicitari colegului Mirita pentru noile faruri arata super. si sa nu uitam de liviu care n-a putut sa vina. iti dorim insanatosire grabnica si te asteptam la urmatoarea intalnire.
                            Attached Files
                            sigpicLogan-Club-Ploiesti

                            Comment


                            • Mihaitza vad ca a venit si cu pisica de acasa)) ca ati tras si pisica in poza..probabil doarme in masina si de aia a uitat-o cand a plecat

                              Comment


                              • baieti colegul nostru liviu (Sli_Waz) este in spital cu probleme la inima. m-a sunat si mi-a zis sa mergem la el intr-o zi.va rog sa propune-ti o zi in care sa mergem dar sa fim mai multi.eu ma gandeam duminica mai devreme daca poate cineva.
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google