Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Insanatosire grabnica pt Liviu .. din pacate pana duminica sunt plecat ..

    Comment


    • eu pot maine dupa amiaza! astept si alti colegi!

      Comment


      • Trebuie sa va duceti intre orele 14-16 ca atunci sunt orele de vizita ca s-ar putea sa nu va primeasca multi.....asa 1-2 mai merge pe naspa in afara programului dar 5-10 nu prea.
        Insanatosire grabnica.

        Comment


        • Intalnire Logan Club La ora 18 la Sala Sporturilor duminica 03.10.2010.
          Va asteptam!
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • Salut. Wekendul asta nu ajung, ca sunt plecat in Calarasi akasa, dar o sa ajung wenkendul celalalt. Distractie placut.

            Comment


            • Salut.Astazi ajung si eu.Numai bine .

              Comment


              • Eu nu o sa vin aztazi .. sunt prea deprimat .. pt cine nu stie .. mi s-a spart masina si mi-au furat mai multe lucruri .. dintre care DVD-ul si GPS-ul .. mama lor de jegosi .. sper ca pana duminica cealalta sa imi gasesc altele in loc si sa vin ..

                Comment


                • Lasa-le ma ..bine ca nu ti-au luat masina cu totul.iti iei tu altele.
                  CIne mai vine astazi?

                  Comment


                  • haide-ti fratilor la intalnire ...e vremea cam urata dar ce conteaza? nu ne tine pe noi in casa cateva picaturi :P
                    sigpicLogan-Club-Ploiesti

                    Comment


                    • Eu nu am putut veni deoarece am fost la tara la cules de pere, prune si mere)) al doilea weekend consecutiv..data trecuta prune acum mere si pere si inca cativa sacotei de prune ce mai ramasese.

                      Comment


                      • Livik capul sus omule si insanatosire grabnica,te asteptam la sala
                        TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                        Comment


                        • Pana la urma am trecut si eu in intarziere pe la ora 7 am stat pentru cateva minute ca am fost obosit.

                          Comment


                          • urata vreme, cam frig dar tot ne-am adunat cativa ...
                            Attached Files
                            sigpicLogan-Club-Ploiesti

                            Comment


                            • alohaaaaa....! data viitoare ne intalnim in Sala...ca e mai cald...

                              la mine nu s`a mai ajuns lumina?...ati inchis becurile?hmmm... )
                              Last edited by chinesul; 4 October 2010, 13:17. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • duminica daca e cineva doritor sa vina la intalnire sau cine poate....propun sa mergem la complex nord, sau poate mec, la un suc,un ceai ...ca sa nu stam in frig.
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google