Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saluti rog sa ma scz pt absenta de duminica il rog pe bidepa sa se ocupe de poze in locul meu loganari numa bn fiti uniti si la maî multi in haita sanatate

    Saluti va urez toate bune sa va ocupati de club sa fiti sanatosi bidepa sa te ocupi de poze si club sanatate
    Last edited by sli_waz; 18 October 2010, 15:35. Reason: Automerged Doublepost
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • Am fost cu bunica-mea la Bucuresti ieri ca se simtea rau si de la Ploiesti au trimiso la investigatii in Bucuresti si acum am ajuns acasa .. bidepa sa pui si tu lista cu cei prezenti ieri ..

      Comment


      • ce s-a intamplat liviu, renunti la club?...de ce? spune-ne si noua.

        pozele de duminica 17.10.2010 sunt mai jos. imi cer iertare pentru cristy 60 cry ca n-am apucat sa-i fac poza ca a plecat devreme.

        ii multumim lui @alessandro pentru vizita...poate cine stie o sa trecem si noi pe la voi in bucuresti. bafta.

        si lista ar fi asta:
        1.eu(bidepa)
        2.chinesul
        3.mmaxalb
        4.liktpn
        5.60 cry
        6.neoreal
        7 bzn-u (dar fara masina)
        8.florinneny (fara loganel)
        Attached Files
        Last edited by bidepa; 18 October 2010, 21:12.
        sigpicLogan-Club-Ploiesti

        Comment


        • nici o problema...data viitoare poze ...n-am putut sa stau mai mult ca aveam o problema

          Comment


          • ma bucur ca am putut sa ajung si o sa incerc sa trec mai des

            Comment


            • Am ramas fara asigurarela logan, daia nu am ajuns cu el .Duminik nu ajung ca plec la Calarasi ca e ziua lui buniku. Va salut pe toti.

              Comment


              • La multi ani pt bunicu tau,si drumuri libere pana la calarasi te asteptam dumincica viitoare...
                TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                Comment


                • Originally posted by bidepa View Post
                  ce s-a intamplat liviu, renunti la club?...de ce? spune-ne si noua.

                  pozele de duminica 17.10.2010 sunt mai jos. imi cer iertare pentru cristy 60 cry ca n-am apucat sa-i fac poza ca a plecat devreme.

                  ii multumim lui @alessandro pentru vizita...poate cine stie o sa trecem si noi pe la voi in bucuresti. bafta.

                  si lista ar fi asta:
                  1.eu(bidepa)
                  2.chinesul
                  3.mmaxalb
                  4.liktpn
                  5.60 cry
                  6.neoreal
                  7 bzn-u (dar fara masina)
                  8.florinneny (fara loganel)
                  9. Mishu Logan Ph2 DTZ(baiatu cu care am venit))

                  Comment


                  • nu renunt la intalniri dar acu cavine frigu si depinde cum ma simt
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • Intalnire logan Club Ploiesti duminica 24.10.2010 la ora 17 Sala Sporturilor. Va asteptam in numar cat mai multi!
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • Prezent 100% si eu .. haideti sa mai iesim din case si sa ne strangem mai multi .. va asteptam !

                        Comment


                        • poate mergem si noi undeva sa bem un suc...nu prea mai e vreme de stat afara...si multi dupa 15 20 de minute vor pleca..

                          Comment


                          • am mai zis si eu saptmana trecuta...dar nimeni n-a venit cu o idee unde sa mergem....
                            sigpicLogan-Club-Ploiesti

                            Comment


                            • macar de'ar fi asta singura problema..sa nu stim unde sa mergem...

                              Comment


                              • in parcarea etajata de la omnia...la un etaj superior unde sunt locuri goale..ce zice-ti? ))
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google