Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • n-au vrut baietii sa mergem...decat Dreamer era dornic de julituri

    Comment


    • Mihaitza a tras chiulu ca de obicei)...daca or sa fie mai multi membri prezenti e posibil sa iasa ceva dar cu 4 insi ce sa faci...data viitoare ca mai e putin si ninge.

      Comment


      • n-ai vazut bzn'ule ca nu vor...baietii tin la masinile lor .. la cauciucuri...benzina se arde aiurea...poate nu le place..cine stie

        Comment


        • Originally posted by bidepa View Post
          pozele de ieri.....
          Rusine..l-ai sarit pe prietenul meu cu loganu Ph2 cu care am venit)).....mereu il sariti saracu))

          Comment


          • ia zi`ne tu unde ai fost sambata/duminica....ca ti`au cam tremurat mainile... ) ...sa eliminam...frig n`a fost....de grabit...nu te`ai grabit...alte calamitati n`au fost....glume sa`ti dea peste mana...nu s`au facut....ce sa fie oare...?...

            .......alCOOL ?
            Last edited by chinesul; 15 November 2010, 15:53. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • chiar asa)asteptam raspuns Bidepa,coleg nou PH 10 CNK?sau am lipsit eu prea mult

              Comment


              • si eu am fost uitat.......probabil am ajuns prea tarziu pt.sesiunea de poze...

                Comment


                • Intalnire Logan Club Ploiesti in data de 21.11.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor ! restul se stie
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • imi pare foarte rau dar nici azi nu pot ajunge. ma doare degetul mic rau. cred ca de la tija care o am in el. sper sa o scot marti si pote vin si eu duminica viitoare. numai bine
                    http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                    Comment


                    • fa-te bine mirita.Cam putini azi cristi corbu ,bidepea,eu ,cry ,si tpn
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • da...foarte putini...sunt curios diminica viitoare cati vom fi

                        Comment


                        • Nici eu nu am putut ajunge..poate data viitoare.

                          Comment


                          • saluty! sorry..insa cu parere de rau tin sa precizez ca nu o sa ajung nici eu .. in loc sa fiu up and runnin`..se prea pare ca o sa mai fie nevoie de ceva zile de ingrijire.. ce sa i faci!! aruncam cu banii in caini..pana mea..cred ca ar trebui sa puna niste medici veterinari ca ..dupa mine cel putin!! si ar face treaba mult mai bine decat astia care sunt acum..
                            prezint se prea pare..de la o simpla entorsa..care vezi doamne era deja rezolvata..ditamai ruptura de ligament..bine ca actionez pe sistemul mai cere o opinie!! ..asa ca ..in loc sa ma scarpin o data..se prea pare ca o sa ma mai ..de n- ori ..pana se va rezolva..alti bani si alte povesteri adevarate. aia e.. incerc..sa ajung la marea" intalnire de pe 28..sa vedem de ma aduce consoarta"..in caz contrar..poate facem o audio/video conferinta..ceva!?) numai de bine.
                            SIC CUNNECTANDO REM

                            Comment


                            • Intalnire Aniversara Logan club Ploiesti in data de 28.11.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor !
                              Toti membrii sunt rugati sa participe .. cel putin la chestii d-astea mai speciale sa incercam sa ne intalnim cu totii !


                              P.S. : Imi cer scuze celor care au venit in ultimele saptamanai la intalniri si la care eu nu am putut participa , dar va promit ca de acum incolo o sa fiu la fiecare intalnire .. dar din 2 in 2 saptamani ..

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google