Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai fost dat nemotivat ! inca doua si faci cinste .... cu un plin de combustibil la fiecare.
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • Bine zici Razvane

      Comment


      • pozele s-au facut dupa ce am plecat eu

        Comment


        • am sperat sa apara sly. daca nu am facut si eu ce am putut .
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • stai linistit..data viitoare poate reusesc sa stau mai mult

            Comment


            • pentru mine data viitoare va fi peste doua saptamani. de paste sunt legat la domiciliu
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • Duminica asta fiind Pastele nu o sa se organizeze nimic , deoarece toti o sa petrecem in familie sau cu prietenii .. vreau sa va urez de pe acum Paste Fericit si numai bine ..

                Comment


                • Paste Fericit baieti !!!!

                  Comment


                  • deci nu pastem fericiti impreuna ???
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • Paste fericit la toti!
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • "Fie ca Sfanta Sarbatoare a Invierii Domnului sa va aduca cele 4 taine divine:
                        incredere, lumina, iubire şi speranta, precum si clipe de neuitat alaturi de cei dragi şi multe realizari pe toate planurile. Un Paste Fericit si Hristos a Inviat!" - Numai de bine..si ..sa ne auzim..revedem sanatosi ..si tot in poz bipeda!! ..drive safely..si ..festina lente!!;) Sper sa va aduca nea` urechiatu` tot ce mi as dori si eu sa va aduce.....

                        aduca!..ma scuzati!! e de la emotie..!! mea culpa si pentru prescurtare..!!! aia e..time is of the essence!!;)
                        Last edited by neoreal; 21 April 2011, 11:19. Reason: Automerged Doublepost
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • paste fericit tuturor fie ca sarbatoara aceasta sa va lumineze sufletel si sa aveti belsug si sanatate cai mai buna ca toate

                          ps sa nu beti sa mancati mult
                          Last edited by sli_waz; 21 April 2011, 12:02. Reason: Automerged Doublepost
                          vopsitorie preturi bune

                          Comment


                          • Paste fericit tuturor membrilor L.C.P. alaturi de cei dragi!

                            Comment


                            • va doresc sa beti fara masura..pana v'oti c*c* pe gura .. Paste fericit!

                              Comment


                              • paste fericit tuturor !!!!
                                Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                                Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                                Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google