Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • azi in jur d 5 ajung pe la sala,poate dau d cnv p acolo

    Comment


    • pe la 15:50 am trecut si eu o tura si nu am vazut pe nimeni. dar este de inteles pe caldura asta. imi arata termometrul 34.5 C ....
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • eu am fost p la 17-10 si tot asa nu am gasit p nm,si am stat p acolo cam o jumatate d ora,numai bine!

        Comment


        • eu nu am venit azi ptr ca a fost ziua lu tata,s-a lasat cu beutura,gratarele,panarama,intelegeti voi
          Logan Forum consiliaza nu si repara!
          [/SIGPIC]

          Comment


          • daca se tine ceva duminica vin si eu cu scuteru
            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
            sigpic

            Comment


            • ma e ce va e clubu asta sau ati dato pe vrajala
              venea lume asta iarna si acu nu mai vine lumea
              eu propun ca toata lumea s fie e acord sa ne intalnim seara pe al 7 -8 can se lasa racoarea ca sa e mai bn
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • din punctul meu de vedere : prefer sa vin cand sunt -10-15 grade decat sa stau afara la +35 de grade. dupa ce se va mai linisti putin caldura asta altfel vor sta lucrurile
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • transpiri ca un(scuzati-mi expresia) porc pe caldura asta,asta e adevarat
                  Logan Forum consiliaza nu si repara!
                  [/SIGPIC]

                  Comment


                  • vara nu veniti ca e cald , iarna nu veniti ca e zapada nu puteti sa plecati de acasa e frig ....nu va mai intelege nimeni !!!! eu cred ca o sa renunt la club !!!!
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • eu am zis doar ca transpiri,nu ca nu vin ,dar sa vin de la campina pana la ploiesti si sa vina 3 tantari si aia sa stea 15 minute mai bine nu
                      Logan Forum consiliaza nu si repara!
                      [/SIGPIC]

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.viberul View Post
                        vara nu veniti ca e cald , iarna nu veniti ca e zapada nu puteti sa plecati de acasa e frig ....nu va mai intelege nimeni !!!! eu cred ca o sa renunt la club !!!!
                        la ultimele intalniri nu prea ai aparut...de cele mai multe ori am stat singur acolo si am asteptat...odata parca am stat cu domn Razvan si domn Panaet...propune tu sa facem intalniri doar primavara si toamna..sa nu fie nici prea prea nici foarte foarte

                        Comment


                        • (hai sa nu ne intepam fara rost. daca ar fi vorba sa ne spunem lucruri pe care apoi sa le regretam mai bine sa incercam sa ne abtinem. este mai usor sa arunci piatra in balta decat sa o scoti)
                          trebuie sa intelegem ca acest club nu reprezinta un servici unde suntem obligati sa mergem. cine vine , vine de placere. frumos este cand de intalnim, cand mai schimbam impresii cand mai facem haz de necaz si nu trebuie sa dam cu pietre pentru faptul ca s-au rarit intalnirile. eu unul chiar evit sa ies din casa cand este asa de cald datorita faptului ca am ceva probleme cu inima si nu vreau sa accentuez aceste probleme.
                          cum am mai spus intr-un post anterior : marea majoritate in aceasta perioada a anului sunt imprastiati care la mare care la munte ... la strand cu ochii dupa fete, etc.
                          sa asteptam sa se racoreasca putin vremea si vom vedea ce va fi.

                          totusi rugamintea mea este urmatoarea : aduceti-va aminte de momentele frumoase petrcute impreuna duminicile dupa amiaza si ganditi-va daca va doriti in continuare ca totul sa revina la cum a fost.
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • Dreptate 100 % Domn' Razvan,parerea mea este urmatoarea:Aveti rabdare ca timpul rezolva totul!
                            Logan Forum consiliaza nu si repara!
                            [/SIGPIC]

                            Comment


                            • Auziti pe dvs va cheama Razvan sau Domnu Razvan? iar legat de intalniri va zic eu nu va mai fi ce a fost ,nu mai are lumea timp si parca de la o vreme parca totu a luat`o razna in romania suntem cam plictisiti suparati ,nujt ce sa mai zic...
                              postez azi pe nett la ora 16:00 gandindu`ma k sunt la sala
                              TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                              Comment


                              • Domn' Razvan ii zic eu mah ) e un fel de alint
                                Logan Forum consiliaza nu si repara!
                                [/SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google